Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik normális párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Azt mondják a fiúk csak egy valamit akarnak de ez nem igaz. Én is azt akartam, de valamiért egy ideje már nem. Nem.volt normális párkapcsolatom, csak átmentem pár órára, lötyögtünk es szex, aztán haza. Vagy pár alkalmi a második találkán. Azért mert nem voltam még szerelmes. De többre vágyom. Nem vagyok az a filmes, összebújós típus, aki meghal ha a másik éli az életét és nyafog. de körülöttem mindenki ezt csinálja és.kínosan érzem magam, vagy azt mondják szívtelen vagyok. Társkeresőzöm, de vicc ami ott megy, randik botrányosak, csak a világot utáló embereket fogom ki. Valahogy nem hiszem el, hogy én is szerethető vagyok, nekem is lehet boldog kapcsolatom. Tök jó lenne érezni milyen ha szerelmes vagy, persze normális keretek közt, ahol egészséges lelkileg a két fél. Én vagyok ennyire béna, vagy tényleg nehéz egészséges párkapcsolatot kialakítani, ahol nem két energiavámpír tengődik? Ismerőseim rám cáfolnak, hosszútávú kapcsolatban vannak. Mit gondoltok? 25F

2016. márc. 28. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy hosszabb kapcsolatom volt eddig, 1,5 évig tartott, de jól éreztem magam benne. Nem lehetsz teljesen rideg és befele forduló. Egy rendes nő kívánja, hogy törődj vele, átöleld, összebújj vele, ilyesmi.
2016. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szerelmes típus és nem is hiányzik.

Én így vagyok meg jól, csak hát a nők nem, mert ők mindig az "igaziak" akarnak lenni nekem...

2016. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Te ugyanúgy nem látsz a színfalak mögé az ő kapcsolatukban.

Gondolom sok normális párkapcsolat létezik, de egyre ritkább az ilyen. Pláne huszonéves korban.

Ezen pedig mindig kiakadok amikor azt hallom, hogy a fiúk/férfiak "csak" azt akarják. Fura mód mégis a nőknek van több partnerük összességében, akkor hogy is van ez?

2016. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy létezik. Esetleg akkor ha a két benne lévő fél ritka toleráns természetű. Általában nincs meg az összhang ahol pedig az is megvan ott általában unalmassá válik a felek számára a dolog.

Gondolj bele mennyi a párcsere és később a válás statisztikailag.

2016. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek ugyanazt jelenti egy normális párkapcsolat. Van, aki olyan párkapcsolatban él, amilyet akart és amilyet normálisnak érez. Sokan pedig, csak benne vannak egy kapcsolatban, amiben igazán nem is boldogok, de legalább van valami...

Furcsa, mert én pont a fordítottad vagyok. Volt komoly párkapcsolatom, voltam szerelmes, de annyira kiábrándultam már a nőkből és abból, amit láttam belőlük, hogy már egyszerűen tényleg csak azt akarom, mert nem képesek többet nyújtani.

2016. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 éve azt irtam volna hogy nincs de most azt irhatom hogy van! Igaz néha már szinte tényleg túl szépnek tűnik. Szerintem rendkivül fontos hogy egyezzen az értékrendje a két félnek szinte mindenben és az érdeklődési kör egyezése is csak erősíti a kapcsolatot. A mostani párommal az egyetlen ami nem egyezik az az hogy ő rendetlenebb nálam de ez a legkevesebb :-)
2016. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Attol fugg mit ertesz kozos erdeklodesi kornek.

Egymas fenekeben lenni szerintem nem kell a nap huszonnegy orajaban. Ha nem egyezik a hobbi az nem vilagvege. Volt baratnom akinek nem volt elete es szabajosan nyavogott es erzelmileg zsarolt, hadd jojjon velem par haveromhoz. Amikor jott, ott hisztizett hogy zavarja a csak fiu tarsasag...


De van olyan haverom aki ha nem a csajjal.toltotte a szabad idejet hanem mondjuk osszefutottunk, egesz vegig nyavajgott, hogy buntudata van mert velem van es nem a csajjal...es nem valami rudtancparty, bulika, csajozos pasik vagyunk. Kemenyek voltunk es kiultunk egy padra dumalni.

2016. márc. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!