Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért válaszol mindíg így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válaszol mindíg így?

Figyelt kérdés
Mikor megkérdezem tőle,hogy mit érez irántam akkor mindíg azt mondja,hogy nem mondja el,mert el bízom magam. Miért válaszol így? 28 éves a párom (férfi) ,én 20
2016. márc. 28. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm mondta ezt mikor még megvolt. Nem tudom mi játszódik le ilyenkor a fejekben.
2016. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néztünk közösen egy filmet ahol a férfi őszintén beszélt a nőnek,majd a nő szerintem normálisan válaszolt vissza,míg a párom szerint nem és erre azt mondta,hogy na ezért nem érdemes a férfinak elmondani,hogy mit érez,mert ezek után a nők nyeregben érzik magukat. Nekem fontos,hogy tudjam,hogy mit érez,de mindíg csak ez a válasz
2016. márc. 28. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
mert egy bunkó
2016. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt sem mondja soha, hogy szeret?
2016. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyunk együtt,nem várom tőle,hogy azt mondja,hogy szeret,de az érzelmeiről beszélhetne :)
2016. márc. 28. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nettó hülyeség. A mostani párommal sokat beszélünk az érzelmeinkről (is) és még sosem merült fel hogy vmelyikünk elbizná magát. ?! Nekem az exem után ez kész felüdülés és soha nem lennék együtt olyannal aki ilyen kifogásokra hivatkozik.
2016. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!