Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hianyzik baratno ez normalis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hianyzik baratno ez normalis?

Figyelt kérdés
Volt baratnom 2 evig,aztan szakitottunk,azota csak ilyen "ossze jarasok" voltak, ez mar lassan 2eve volt,es azota semmi.. nem hianyzik egy baratno,ami eleg furcsa mert az ember tarsas leny,es nem ertem,hogy mi lehet velem, ti voltatok mar igy? pontosabban, nincs kedvem bemutatkozni a szuleinek, kozos programokat tervezni, es lekotelezni magam. Ugy erzem,hogy nem menne,vagy csak meg kene probaljam es akkor vissza "razodnek"?

2016. márc. 28. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A fene se tudja, hogy visszarázódnál-e.

Nekem volt egy ilyen kattanásom kb 10 éve, mikor szakítottam egy igazi féltékeny, sötét sárkánnyal és azóta sem akarok barátnőt.

Nem si nagyon értem, hogy mások pontosan mit esznek az együttélésen, de meghagyom nekik. Nekem elég a bőséges és legfőképp változatos szex.

2016. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Énis igy vagyok vele.. 21/f
2016. márc. 28. 19:58
 3/4 VirágésBence ***** válasza:
Nekem se hiányzott igazából, nem is nagyon ismerkedtem és ha nem zúgok bele a mostani barátnőmbe teljesen véletlenül akkor valószínűleg most se lenne, de így nézve már inkább azt nem értem, hogy hogy nem akartam barátnőt, most már hiányozna, de ha neked így jó, akkor örülj neki, hogy nem kell ezen stresszelned.
2016. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha az én helyzetemet írtad volna le. Én is ezt érzem, nem akarok a szülőknek bemutatkozni, családi összejöveteleket, stb. A többi jöhetne, csak ezek a részek kellemetlenek nekem.
2016. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!