Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a barátom kevés nekem, nem vagyok vele/mellette boldog.Ugyanez volt az előzôvel is..1-1,5év alatt jutok el arra a döntésre, hogy szakítani akarok.És közben is 3x már majdnem szakítottam csak adtam mindig egy újabb esélyt.

Miközben a mostaninak is és az előzônek is én vagyok élete szerelme, a legjobb barátnője eddigi életükben, stb...

Hogy lehet az, hogy ők boldogok velem én meg nem? Amikor szakításra kerülne a sor, akkor úgy tűnik, hogy valami csodálatosnak akarot véget vetni, amit nem is értenek!?

A 4xhez vagyok közelebb, tehát nem tini...hosszú kapcsolatra is képes vagyok, mert voltam már házas.Lehet, hogy ez a baj, hogy öreg vagyok már?


2016. márc. 28. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi hiányzik a kapcsolataidból szerinted?
2016. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó és jobb szex, több és jobb együtt töltött idő, tisztelet, és hogy a nagy szavakat tettek is kövessék.
2016. márc. 28. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha te vagy életük szerelme akkor hogyhogy nem dolgoznak a jobb szexért, a tiszteletért, a tartalmas időért és a tettekért?


Megkérdezted már ezeket a mostani párodtól? A kommunikáció mindent megoldhat! Ne add fel te sem 1-1,5 év után.

2016. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amikor "majdnem szakítottam" ezek nagy része megbeszélésre kerültek.

Viszont úgy gondolom, hogy senki sem tud saját magán túl lépni, azaz ennyire képesek.Ami nekem kevés.:(

Még nem adom fel amúgy, de csak örlődöm így és azt gondolom egyedül jobb volna.

2016. márc. 28. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!