Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmok, vagy barátnő?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 27 évesek vagyunk, 4 éve együtt. 1 éve végeztem az egyetemmel, azóta itthon dolgozok, de úgy érzem, nem keresünk ketten annyit, hogy belátható időn belül tudnánk fizetni a hiteleinket, ha saját lakást szeretnénk. Nekem már régi álmom, hogy pár évet kimenjek német nyelvterületre dolgozni, mivel jól beszélem a németet, a mérnöki diplomám is versenyképes, így harabb tudnánk pénzt spórolni a közös célokra. Ő viszont tavaly június óta új munkahelyen ddolgozik, ami nagyon tetszik neki, a társaság is jó, viszont annyit keres csak, hogy havi kb 20.000 forintot tud félrerakni. Én szerencsére ennél 5x többet, de még így is sok idő, mire a közös autó, lakás kijönne. Emellett 30 éves kora előtt már családot is szeretne. A baj az, hogy amióta az új munkahelye van, hallani sem akar arról, hogy kimenjünk külföldre, mert ő itthon jól érzi magát. Én meg már úgy érzem belefásultam az itthoni létbe, egy kis új környezetre vágyom, szeretném, ha a munkámat jól megfizetnék, úgy hogy nem napi 12+ órát dolgozom. Nem tudom mi legyen, tudtok tanácsot adni?

2016. márc. 28. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok barátnő nélkül nem sokat érnek.
2016. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de a párkapcsolattal sem mész sokra kint csövezve az utcán :)
2016. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve végeztél és máris "belefásultál az itthoni létbe"?

Hűha!

2016. márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
El kéne magyarázni, a barátnődnek, hogy a családalapításhoz nem elég havi 20000.
2016. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az az álmod h egy idegen országba kimenj ahol egy kivert kutyaként tekintenek majd rád és majd jol fog esni mikor ujjal mutogatnak majd rád és motyogják az orruk alatt h ilyen meg olyan ausländer mikor kiejtesz egy magyar szót a szádon? Kösz szépen, én kintvoltam 1 évet de ebből nem kérnék. Nem fenékig tejföl az élet már ott sem és egyre szarabb.sajnos.. bátyám még kintvan de hamarosan családostul Haza fog költözni .

Inkább örülj annak ami van ,leginkább a barátnődnek (van akinek ez is csak álom marad) szeressétek egymást, és türelem! Alakulni fog itthon is, nem egy év alatt kell megváltani a világot.

2016. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha havi 120 E-t félre tudtok tenni az már nem olyan szar szerintem. Mások még ennyit se...
2016. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GipszI ***** válasza:
En éltem kint külföldön, ha nem zavar az egyedüllét akkor menj! Ne is gondolkodj rajta! A jovod építését most kell elkezdened, ahhoz pedig egy külföldi allas az ideális jelenleg.
2016. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!