Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyen vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Félek, hogy megelégeli a mostani helyzetet és el fog hagyni a barátom. Többször is felhozza azokat a dolgokat, amiket nem szeret: többször is hangsúlyozta, hogy úgy veszi észre, hogy mostanában nem vagyok annyira kiváncsi arra, ami vele történik (nem kérdem, hogy mit csinált a munkában, mert ha elmondja, úgyse érteném. Régebb kérdeztem, de meguntam, nem voltam képes követni, amit mond), van, hogy megfeletkezek egyes dolgokról, amiket régebb mondott,ezért újrakérdem, hogy legyek benne biztos, nem lelkizek annyit, amennyit ő, régebb beszéltem a jövőbeli terveimről, és zavarja, hogy már nem beszélek (arról, hogy azt szeretném, hogy összeköltözzünk), pedig többször is mondtam neki, hogy nem változott a tervem.


Szeretjük egymást, azt szeretnénk, hogy amiután befejezem az egyetemet, összekötözzünk. De félek, hogy el fogom vesziteni. Félek, hogy el fog költözni a szüleivel külföldre (a szülei külföldre költöztek, de ő értem nem ment,a szülei a mai napig mind hivják oda, mert ott könnyebb a megélhetőség).


2016. márc. 29. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Remélem észrevetted amúgy, hogy konkrétan leírtad a választ a kérdésedre.
2016. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!