Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, akiért a párja hajlandó volt megváltozni? (felelősségteljesebb lenni)

Figyelt kérdés
40-en túl van, de semmi jövőkép. Úgy érzem, egyedül vagyok ebben a kapcsolatban.
2016. márc. 29. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem változott, ezek után sem fog. :/ Mi a baj vele?
2016. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnos sok mindenben különbözik a véleményünk, a jövőképünk. 14 év korkülönbség van köztünk, de mégis úgy érzem, én gondolkodom éretten. Nem tudom mi lesz így velünk, nem tudom, hogy meg fog e változni, nem tudom, hogy lesz e nekem több türelmem. Lehet, hogy csak bennem van a hiba. Néha éjjel megébredek, és annyira el vagyok keseredve, hogy sírok. Talán a távolság se tesz most jót nekünk. Messze dolgozok.


Nyáron együtt eltünk már, most pedig külföldön vagyok. Nincs baj az együttéléssel, csak sajnos nem különösebben érdekli őt semmi a jövőnkel kapcsolatban. Gyereket szeretne majd, de a házasság nem érdekli. A jelenlegi kis háza kicsi egy családnak, de pénzt félre nem tesz, hogy idővel nagyobba költöhessünk. Sok munkája van, de 8-nál előbb nem kel fel az ágyból, viszont minden nap hallgatom, hogy nagyon meg vannak csúszva a munkával. Jelenleg elsősorban a hobbijainak él.

Ezekkel nem is lenne baj, ha én is hasonló felfogással lennék, mint ő.

Mondom, lehet, hogy bennem van a hiba.

2016. márc. 29. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem benned van a hiba. Ő sajnos nem nőtt fel, valószínűleg nem is fog. Vagy elviseled és vele maradsz, vagy keresel mást.
2016. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem várhatom, hogy a talán majd másmilyen lesz, ha gyerekünk lesz. Igaz? :(
2016. márc. 29. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolattól függetlenül minél idősebb valaki, annál rugalmatlanabbul áll a változáshoz. Ha ő nem akar változni magától, más miatt nem fog, max. ideig-óráig.
2016. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez rossz helyzet, de szerintem ne bízz abban, hogy egy gyerektől megváltozna. Több mit valószínű, hogy nem fog. Akkor pedig ugyanez maradna a szituáció, ami egy gyereknek egyáltalán nem lenne jó.
2016. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha magáért nem változik meg, másokért sem fog. Egy csecsemőre pedig csak akkor háríts ekkora felelősséget (hogy egy felnőtt teljes személyiségét megváltoztassa), ha készen állsz rá, hogy egyedül neveld fel. Rosszabb családi háttér is van, mint hogy apám le sem ejtett, anyámat is alig láttam, mert három műszakban dolgozott, hogy ne éhezzek, de azért messze van az ideálistól.
2016. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem a babától várnám a változást.
2016. márc. 29. 16:41
 9/9 Noren1989 ***** válasza:

Nincs itt ilyen, aki a kérdésedben leírtakat tapasztalta volna.

26/F

2016. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!