Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24Éves srác vagyok a barátőmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24Éves srác vagyok a barátőmel már 5 éve vagyunk együtt de az utobi idöben szexuális téren eltávolodtunk már anyira h másfél hónapja nem szeretkeztünk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amugy jól elvolnánk de engem nagyon bánt h nem kiván én meg anál jobban öt!!már kelékeket is vettem hátha kedvet szerzek vele de még inkáb elvete a kedvét.mit tegyek szerintetek??
2016. márc. 29. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek vagytok, akik több éve együtt vannak... Ha ennyire nulla a kommunikáció köztetek, nem csoda, hogy tönkremegy a kapcsolat, már bocs. Beszéltél már vele erről nyíltan, vagy csak próbálsz új kellékeket bevetni? Elmondta, miért nem kíván már, mi a probléma? Szeret még téged? stb...
2016. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeret mert ö gyereket akar egy év mulva de könyörgöm minek ha nem is csináljuk.amugy kérdeztem már és csak azt válaszolta h nincs kedve meg unalmas az egész.de se uj pózt nem akar kiprobálni se semi mást
2016. márc. 29. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig akkor többet kéne erről beszélgetnetek, neki fel kéne fognia, hogy erre rámehet a kapcsolatotok is!!
2016. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Lehet, hogy valami egészségügyi problémája van, vagy lelkileg nincs jól. Túl stresszes stb. Másfél hónap...semmi. Vicc. Majd ha 2 éve nem volt szex, akkor mehet a nyafi.

Nálunk 3 hónapok is kimaradnak, ilyen-olyan okok miatt, de a férjem soha az életbe nem hisztizett egyetlen egy percig sem emiatt. Mondjuk nem is tolerálnám az tuti...

2016. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze szexuálisan.Erre kár házasságot meg gyereket tervezni.Vagy csalni fogod egy idő után vagy szenvedz majd mellette.Ezt megbeszélni nem lehet,ha neki nincs rá igénye.
2016. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Majd ha két éve? Te amúgy százas vagy?

Két hét után kivágnálak, mint a macskát, ha nincs komolyabb érved, mint a "csak".


Kérdező.

Ha nem akar veled szexelni, az az ő döntése. Ha te más helyen keresed/kapod az örömöt, az meg a tied.


A farkaspóz lúzer póz.

2016. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A két évet szerintem nem gondoltad komolyan tényleg!!!!azért köszönöm a pozitiv hozászólásokat.beszélgetek még vele eröl hátha megjön az esze.
2016. márc. 29. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!