Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom nem kíván engem. (a többi lent)

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal.Túl korán feküdtünk le. A kapcsolatunk harmadik hetében. Ő már nem volt szűz viszont én az voltam. Azóta nem feküdtünk le. Célozgattam én neki hogy kívánom.de terelte a témát. Meg szerettem volna ott aludni nála de azt mondta a rossz jegyei miatt nem lehet stb.

Nem értem.Kerdeztem tőle miért nem akar lefekedüdni velem vagy nem volt jó velem.Miért nem kíván? Aztmondta túl hamar lefeküdtünk és az nem volt helyes.Valaki érti ezt?

19/L


2016. márc. 29. 15:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyet árulj el! Miért nevezed a barátodnak?
2016. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Milyen a kapcsolatotok amúgy a szexet leszámítva? Intim, romantikus, van ölelés-csókolózás, mennyit találkoztok? Milyen volt az az első és egyetlen szex? Lehet, hogy azért nem akarja csinálni, mert nem volt jó élmény, nem?
2016. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Ez egész egyszerűen retardált hozzáállás, szerintem keress valaki mást mert ez a szerencsétlen nem éri meg.
2016. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A távolság miatt hetente egyszer találkozunk de minden nap sokat beszélünk egymással.Szeretjük egymást.és szerintem nem volt rossz az első alkalmunk.de ez miatt h nem akar engem kezdem megbánni h ágyba bujtam vele
2016. márc. 29. 15:52
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

De akkor mit akar? Már lefeküdtetek, ezzel nem lehet mit kezdeni. Olyan is van, hogy az első randin lefekszenek egymással, az már talán kicsit elsietett, de ettől még nem elítélendő, abból is lehet ugyanolyan jó kapcsolat.

Őszintén én kiröhögtem volna.

2016. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én se értem mit akar
2016. márc. 29. 15:58
 7/21 A kérdező kommentje:
Én már arra is gondoltam h mással jár össze.bár nem nézem ki belőle
2016. márc. 29. 16:01
 8/21 anonim ***** válasza:

Na és meddig akarod húzni a dolgot hogy legyen is valami mert így elég síralmas hogy nem kíván!

Lépj tovább ...

2016. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A rossz jegyei miatt nem lehet ott aludni...:D Hány éves, 14? :D Heti egy találkozás, egy szex fél év alatt összesen. Én ezt nem nevezném kapcsolatnak.
2016. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
19 eves.de a nagyszüleivel él
2016. márc. 29. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!