Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért villog az összes eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért villog az összes eddigi barátnőm az én saját tulajdonaimmal a közösségi médiában?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan kellene ezt tudjuk ?
2016. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem érti a kérdést.
2016. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Mármint amit te vettél nekik mikor még együtt voltatok?
2016. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont úgy értem. Úgy állítja be az összes dolgokat, amiket én adtam neki szeretetből, hogy azt a jelenlegi pasijuktól kapták, és hogy én, az ex pasi, mekkora fukar volt, és pont ezért szakítottak velem.
2016. márc. 29. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


Mekkora lúzer vagy Te :D

2016. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az exemnek tán még mindig fenn van a facen amikor a kocsim előtt pózol. XD 29/f
2016. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Úgy állítja be az összes dolgokat, amiket én adtam neki szeretetből, hogy azt a jelenlegi pasijuktól kapták, és hogy én, az ex pasi, mekkora fukar volt, és pont ezért szakítottak velem."


Hát, ha te nem vettél semmit, az újak meg orrbaszájba költenek, akkor tulajdonképp neked egész olcsón megvótak ezek a csajok, nem? :)

2016. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom miről lehet szó, de azért viszonylag szépen megtanultál beszélni magyarul 😄 ombiné ombiné a csipkes ombiné... Úgy így van valahogy pákó? 😂
2020. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!