Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibírnátok, hogy csak minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírnátok, hogy csak minden második héten találkozzatok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Most minden hétvégén együtt vagyunk, és van, hogy egy- egy éjjel hétközben is.

Ám ezzel a munkával nem igazán tud gyűjteni, és most talált egy lehetőséget, ahol jól keresne, ám minden második héten jönne haza 2-3 napot.

Azon filózunk, hogy megérné-e?

Mindketten komolyan állunk a kapcsolathoz és előre tervezünk.

Én szeptembertől megyek egyetemre. Úgy gondoltam,hogy addig menne így, és utána elkezdünk közösen gyűjteni, akár elmegyünk valahova.

Ám neki pedig az az ötlete,hogy addig a három évig ő gyűjtögetne, és mégiscsak nem 0ról indulnánk.

Nem akarom, hogy a kapcsolat rovására menjen, és nem tudom mi lenne jó?! :(

Komoly párkapcsolatban élők, ti mennyit találkoztok, esetleg voltatok hasonló cipőben?


2016. márc. 29. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem két hetet én nem bíznék ki
2016. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kibírnám nyilván, ha muszáj lenne, de nem mennék bele.
2016. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Simán, sőt egészségesebb, mit 0-24ben egymás agyára menni.
2016. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha igazan szeretitek egymast, akkor kibirjatok. En is tavkapcsolatban elek jelenleg, meg ket evet minimum, es inkabb azon gondolkozom hogyan tehetnem minel szebbe az egyutt toltott idot.
2016. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utóbbi pár hónapban mi is hasonlóan találkozunk.

Ha csak pl fél évről van szó, akkor megoldható. Az is segítség ha addig többet keres.

Viszont egy kapcsolat és egy munkahely sem tart örökké. Lehetsz vagy 18 éves, nem kell túlgondolnod.

2016. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!