Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá a páromat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a páromat? 👇👇👇

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal. Mielôtt megismerkedtünk én a zenélésbôl éltem. Viszont amióta vele vagyok,fokozatosan hagytam el a zenét. Pl elôször csak a menedzseremmel mondtam fel,aztán a gitáromat is eltüntette stb.... A párom szerint nem lehet zenébôl megélni,én mégis megpróbálnám újra,mert nagyon nagyon hiányzik az az élet,amit akkor éltem! De hogyan adhatnám neki elônezt a dolgot,úgy hogy ne legyen sértôdés belôle,és hogy megértse,hogy mit érez egy zenész amikor elveszik a lelkét? (A menedzseremmel tegnap felvettem a kapcsolatomat,és ô is nagyon szeretné ha folytatnánk a dolgokat)

2016. márc. 29. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha ő akarta, hogy ne csináld ezt akkor nem a párod. Irányítani akar mint egy pincsit és úgy látom nagyon jól csinálja.
2016. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért. A lényeg: HOGYAN VEGYEM RÁ A PÁROMAT HOGY TÁMOGASSON A ZENEI KARRIEREMBEN?
2016. márc. 29. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha be tudod bizonyítani, hogy van belőle lové, akkor belemenne, de egyébként nem!!!

Szóval a megoldás, vagy megnyered a lottót, vagy keresel egy olyan állást ami jól fizet és tudsz mellette zenélni!!!

38F

2016. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Lol, dobd ki a csávót. Mi az, hogy eltünteti a gitárod? :D
2016. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Zenei ""karrier"" :D Ez milyen gáz már. Megasztár vagy csillagszüretik?


Valahol megértem, mert ez a karriered ilyen South Park szinten van.

2016. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mojjo ***** válasza:
100%

Egyrészt az ötös ne igyon inkább, ha nem bírja.

Másrészt neki is, meg a párodnak is üzenném, hogy zenélésből igencsak sok ember él meg világszerte és bőven nem csak a nagy sztárok.

Harmadszor meg biztos ennek így kell lennie? A pénznek kell így a középpontba lennie és a párod mondja meg, hogy miből fogsz megélni? Elveszi a gitárod? Ezt hogy képzeli? És mennyire illetek össze, mennyire ténylegesen a párod, ha ezt magyaráznod kell, hogy nem valami jó így neked? Ha nem érti, nem fogja fel a vágyaidat? A párodnak mindent el kéne követnie azért, hogy azt tehesd, amire vágysz, attól a párod... Nem attól, hogy megakadályoz benne. Szóval nem tudom... Semmi jogom beleszólni, meg ítélkezni, de ez szarul hangzik. Lehet át kéne gondolnod, hogy kik is vagytok egymásnak, és mit is várhatsz tőle...

2016. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy igazad van utolsó! De ezen kívül minden tökéletes a kapcsolatunkban. De nem bírom már tovább zene nélkül. Tényleg nem voltam nagy sztár soha,de ha valami program volt vagy egy zenei találkozó az országban én mindig ott voltam. Az énektanáromnak talán nagyobb hírneve van:). Ô mindig mondta,hogy nem tetszik neki a párom,mert visszahúz. Ezt látta o is,mert ahogy osszejottunk ugy hanyagoltam az eneklest. A fellepesekre eljartam neha,mert azt nem mondhattam le. Viszont Aaz enektanarom (aki a "menedzserem" is volt egyben) szepen lassan kihatralt mogulem,amit meg is ertek. Sajnalom,hogy igy alakult. A csaladom es a barati korom pedig szinten. Mert o szerintuk lehettem volna tobb is. Ez van, gitart tuti veszek, az enektanarommal pedig felveszem a kapcsolatot. Majd meglatjuk mi lesz.
2016. márc. 29. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, olyan kapcsolatert nem kar, ahol a masik nemhogy nem tamogatja az almaid, de meg hatraltat is bennuk..
2016. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!