Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem egyértelmű szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egyértelmű szakítás után van esély még a folytatásra?

Figyelt kérdés

a helyzet az, hogy fél éve voltunk együtt a barátnőmmel és nem volt köztünk semmi gond..itt ott veszekedtünk, de nem volt vészes... aztán jött egy komolyabbb veszekedés, ami után én többször is bocsánatot kértem! nem csaltam meg, nem ütöttem meg, nem is iszok, nem is beszéltem másik nővel, csak egyszerűen olyat mondtam neki, ami önző volt tőlem... ez után próbáltam mindenhogyan jóvá tenni először úgy nézett ki, hogy javul a helyzet, de aztán azt mondta már nem érzi azt amit kellene és nem tudja,hogy tudná-e ezt folytatni...

amikor rákérdeztem, hogy akkor most végleg vége-e? akkor ezt válaszolta

hm... most egyedül akarok lenni és élni...


most tanácstalan vagyok, hogy ez most mosoly szünet-e és még van valami esély? és ha van, akkor mit kellene ilyenkor tenni?


én azóta nem kerestem egyáltalán, eltűntem előle... vannak olvasatlan üzenetek fb-n, de nem biztos, hogy ő keresett meg... csak akkor tudnám megnézni, ha bejelentkezek...


2016. márc. 29. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

hm...most egyedül akarok lenni és élni...

Ez tudod mit jelent?

Azt, hogy jól szét akarja dugatni magát, utána lehet visszamegy hozzád.

Te ezt akarod?

2016. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat lényege, az őszinteség, megbecsülés, tisztelet.

A párod döntését tisztelned kell, ha tetszik, ha nem. Majd eldönti mit akar, ha végre sikerült döntést hoznia akkor értesít róla. Ellenben ez nem jelenti azt, hogy Neked erre tekintettel kéne lenned, vagyis azt javaslom, hogy nyugodtan keressél mást, ha sokáig gondolkozik akkor lemarad mindenről, neked erre nem kell tekintettel lenned.

Nekem is volt ilyen csajom, aki közölte Velem, hogy a kapcsolatban nem érzi jól magát és most kell egy kis idő neki, 1 hét múlva már dobtam is.

Aki meg akar menteni egy kapcsolatot ez nem elvonul elmélkedni, hanem tesz azért hogy kijavítsátok a hibákat...ez az egész csak egy nagy terelés.

Szóval azt javaslom hagyd a fenébe azt a leányzót és keress új kihívást. Ha jelentkezne és éppen szabad vagy, akkor meg eldöntöd akarod-e újra látni.

38F

2016. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

azt azért hozzáteszem, hogy van neki elég sok családi problémája is...

és nem egyszer mondta hogy ez most így sok neki, mert elég neki az otthoni probléma is...

és hozzá tette, hogy erről most nem csak én tehetek...

2016. márc. 30. 00:20
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Van, de jelen esetben sok értelme szerintem nincs. Nem kell ahhoz bántalmazni egy nőt, hogy ne akarjon többet látni lol.
2016. márc. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Még egyszer mondom, kérhet időt, hogy kell neki az egyedül lét, akkor legyen egyedül és kész.

Ellenben ha tisztelne Téged akkor azt is tudná, hogy ilyet nem csinálunk a szerelmünkkel, bizonytalanságban kételyek között nem tartunk senkit, mert ez nem tisztességes a másikkal szemben. Ha most nem tud Rád koncentrálni akkor mondja meg őszintén, ne keressen kifogásokat, Te pedig eldöntöd tekintettel akarsz-e lenni az Ő nagy problémáira.

Mondjuk ha kapcsolatban lennétek az lenne a normális, ha ezeket a problémákat együtt oldanátok meg, és segítenéd ahol csak lehet, de ha Ő egyedül akar vele megbirkózni akkor Te nem kellesz oda asszisztálni!!!

Ha azt mondaná hogy legyél tekintettel rá 1-2 hétig, de keresné a társaságod, akkor még elfogadható lenne a szituáció, de itt nem erről van szó. Mivel a lány mondta, hogy egyedül akar lenni, te ne keressed, nem a Te feladatod!!!

38F

2016. márc. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk holnap reggel megnyitom az üzeneteket és ő megkeresett valamivel, akkor olyankor mi van?
2016. márc. 30. 00:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha problémám van a szüleimmel, akkor az egyetlen vigaszom a párom.

Nem teher, hogy van nekem, még ha épp konfliktus is van, vagy esetleg összeveszünk, jó tudni, hogy mindenképp mellettem áll. Akkor is, ha 5 perccel előtte iszonyatosan megbántott. Persze, attól is függ, hogy mivel bántott meg...

Szóval nem tudom, hogy mi volt az az önző dolog amit mondtál, és magyarázza-e ezt a viselkedést. Mindenesetre most tiszteld azt, hogy egyedül akar lenni, tudom, ez a világon a legnehezebb. akár fel is hívhat holnap. De az is lehet, hogy nem. Menj fel facebookra, és nézd meg, ki írt.

Mikor történt ez?

2016. márc. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nézzed meg hátha írt valamit, ha írt akkor reagálj rá szűk szavúan. Ne kérdezősködj, csak a kötelező válasz és annyi.

Nem kell meggyőznöd a leányzót semmiről, nem csaltad meg, nem követtél el olyan hibát ami bizalomvesztéssel járna, bocsánatot is kértél, nem kell több. egy kapcsolat két egyenlő fél szövetsége, a párod semmivel sem jobb Nálad, pont annyi tiszteletet érdemel amit Ő ad meg Neked!!!

Ne toljad el ezt az egyensúlyt mert onnan nincs visszaút, nem fog tisztelni többé. Viszont azt se hagyjad hogy hetekig szórakozzon veled!!!

38F

2016. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

volt egy ilyen hasonló helyzet múlt hét vasárnap...akkor is azt mondta, hogy ne erőltessük ezt és hagyjam őt békén most...

úgy is tettem...hétfőn nem kerestem, aztán délután mentem melóba a telefonom pedig véletlenül otthon felejtettem... mikor haza jöttem, akkor volt tőle 4 nemfogadott hívásom és 1 nem fogadott hívás fb-n + egy üzenet, ilyen formában: "remélem jól telik a napod..."

és még 2 sms, hogy remélem nincs semmi gond...kissé aggódom...


most pedig vasárnap délután írtam vele utoljára, azóta nem néztem fel fb-re, de látom, h van 3 üzenetem, csak azt nem tudom kitől.... (lehet, h tőle, mert mással nem nagyon szoktam írni ott...)

2016. márc. 30. 00:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy ki írt!

Nyilván aggódsz. Nyilván megtennél mindent, hogy jobb legyen neki. Jelen helyzetben 2 dolgot tudsz tenni.

1, halálra aggódod magad és idegeskedsz és kombinálsz

2, megnézed, hogy ki írt facen, majd előveszed a kedvenc könyved/sorozatod és addig olvasod/nézed, amíg el nem alszol.

Úgy érzem, hogy nem igazán olvasod el és veszed figyelembe a válaszokat.

2016. márc. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!