Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalom nélkül működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom nélkül működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Kölcsönös a bizalmatlanság, én soha nem léptem félre, és állítása szerint ő sem. Mégsem bízunk egymásban.
2016. márc. 30. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem biztok egymasban, megis egyutt vagytok, akkor ezek szerint nektek mukodik..


En keptelen lennek ilyen kapcsolatban elni, szerencsere nem is kell.

2016. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Borzasztó érzés. :( Mindkettőnknek vannak múltbéli keserű tapasztalatai, és voltak már hullámvölgyek, amikor persze nem olyan intenzitással áradnak egymás felé az érzelmek... Valószínű ennek a következménye. Fogalmam sincs, hogy lehet túl lenni ezen. Én neki nem hiszek, ő nekem nem. Egyébként szeretem, minden más jó vele. De hiába, ha ez lenne mindennek az alapja, sok napunkat megmérgezi. Nem tudom, mit tehetnék.
2016. márc. 30. 17:08
 3/11 Noren1989 ***** válasza:

Mi tart titeket össze?

Amúgy nem, nem működhet.

26/F

2016. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De legalább elviselitek egymást.. Ha valamelyikőtök normális lenne, akkor máris nem működne a kapcsolat.
2016. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Működhet, de semmiképp sem jól. A bizalom a jó kapcsolat egyik alappillére.
2016. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud hosszútávon működni egy ilyen kapcsolat, tudom, mert nálunk is ez volt a probléma.

Túl sok energiát emészt fel a bizalmatlankodás.

Így nem lehet kapcsolatot építeni csak rombolni.

2016. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van konkret oka, alapja ennek a bizalomhianynak?


Most tekints el a multbeli tapasztalatokrol, velemenyem szerint az uj partnert buntetni exek gorenysege miatt nem kifogas - amig az ember keptelen tiszta lappal inditani, lezarni magaban a regi serelmeket, tanulni beloluk es tovabblepni, addig nem kellene parkapcsolatba lepnie. A parvalasztas sem mindegy, ha valaki a jellemebol adodoan egy gerinctelen, hutlen tipusu alak, annal akarmit tehetsz, akkor is megoldja majd. Aki egyenes jellem, es tisztel teged, az akkor sem csal meg, ha raveti magat egy csoport kiehezett pucer no.. Akarmennyire gorcsolsz rajta, ha ugy van, megakadalyozni semmilyen modon nem tudnad a megcsalast - erdemes hat ezen kattogni?


Kettotok kapcsolatara nezve - adtatok egymasnak okot erre a bizalmatlansagra? Ha igen, es a tuskeken azota sem tudtok tullepni, akkor nem biztos, hogy ezt eroltetni kellene. Ha nem, akkor azt javasolnam, hogy mindketten, kozosen beszeljetek at es dolgozzatok rajta egyutt, hogy felul tudjatok kerekedni rajta. Kommunikacio, onbizalomepites. Fejben dol el ugyanis, senki nem tudja helyettetek ezt megtenni.


#1

2016. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, kizárt.
2016. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül nem.
2016. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem bíztok egymásban, vagy féltek hogy a párotok félrelép? Nem mindegy!

Mindenkinek mást jelent a megcsalás.

Ha le tudtok ülni, és őszintén, türelemmel, érzéssel beszélni a másikkal, akkor megoldódhat. De ha nem, akkor szakítsatok most, mert később rosszabb lesz.

2016. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!