Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom munkája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom munkája miatt kezd tonkremenni a kapcsolatunk? Szakitsak vele emiatt?

Figyelt kérdés
Èjszakáskènt dolgozik ès csak hètvègente talalkozunk.Ès mivel napközben szinte vègig alszik alig beszèlünk pár sort.Sajnos mèg akkor is amikor szüksègem lenne rá.Ha ottvagyok vele akkor is a fèl napot ha nem az egeszet átalussza. Èn meg egyedül sètálok addig vagy olvasok..sokszor amikor ottvagyok vele elalszik mellettem...ès kezdünk teljesen elhidegülni. Amúgy is rengeteget veszekszünk kisebb nagyobb hülyesègeken ami csak ront a helyzeten. 17L/23F

2016. márc. 30. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Próáltál esetleg vele is beszélni erről?...
2016. márc. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így nem normális, akkor se ha éjszakás.

Kezdjen bele egy alapos kivizsgálásba, és ha minden rendben, akkor egy új munkahely jobb lenne.

Egyáltalán nem OK ennyi alvás.

Én 7-re érek haza, rögtön beájulok, és 2-ig alszok, néha 3-ig. Innentől estig talpon vagyok. De nem alszok állandóan.

Ha napközben felkeltenek, vagy ügyintézés miatt nem alszok, azt is elviselem, este vagyok fáradtabb, másnap többet alszok, és minden megy tovább.


A barátodnál szervi gond is lehet, D vitamin hiány "természetes", plusz vérszegénységre tippelnék.


Te meg legyél kicsit toleránsabb. Gondolj bele, mennyire lennél fitt, ha innentől mindennapos lenne, hogy hajnal 2-kor felhív és egy órát beszélgettek, vagy ha mindig ilyenkor tudna veled találkozni.

Te se sziporkáznál.


Kompromisszum kell. Figyeljen rád jobban, te meg legyél megértőbb.

Mondjuk találkozhattok olyankor, ha ő kialudta magát, alkalmazkodjatok az ő napi ritmusához. És így többet tud veled törődni.

2016. márc. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg. Az a kérdés, hogy mi fontosabb.

Amikor a munkám miatt kezdett tönkremenni a kapcsolatom, én munkahelyet váltottam. Végül még jól is jártam, mert az első hónap után fizetésemelés volt, így még többet is keresek, mint korábban :D

2016. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!