Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek a kapcsolatnak igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a kapcsolatnak igy jovoje?

Figyelt kérdés

Most leszunk egyutt lassan 2 eve,de most tanacsra szorulok. A kapcsolatunk elejen nagyon sokat feltekenykedtem, sok veszekedesunk volt ez miatt, belattam es javitottam rajta, de lehet ez is oka a viselkedesenek. Ugy erzem, hogy nem all mellettem a bajban, mikor szuksegem van ra, akkor elhajt. Hipochonder vagyok, annak aki heti szinten tobbszor van ilyen ember tarsasagaban eleg idegorlo. Jarok pszichologushoz, de neha meg ramtornek ezek a felelmek. Ha barmit megemlitek, eleg annyit, hogy faj a fejem akkor mar elmond minden hulyenek, es hogy ot hagyjam beken ezekkel. Egy reszrol ertem a reakciojat, viszont ha mar a parom, akkor illene mellettem allnia. Eleg lenne egy megnyugtato szo, de pont az ellenkezojet kapom. Illetve, hogy gratulaljak magamnak, sikeresen felidegesitettem.

Ezen felul ugy erzem, hogy nem keresi a tarsasagomat, ha naluk vagyok. Folyamatosan alszik amit nagyon sokaig toleraltam,mivel rengeteget dolgozik, de ha egyedul kimozdulok a barataimmal hetvegen, mert unatkozok es o nem partner semmiben, akkor is az utolso busszal (legkesobb ejfelre) vissza kell(!!)ernem, vagy ne is maradjak ott. Persze ezt egy oras sertodes megelozi, hogy en elmegyek valahova. O nem jon velem mert o utalja a barataimat, ahogy anyukamat is, pedig senki nem artott neki semmit.

Mondtam mar neki, hogy menjunk setalni, mozduljunk ki, neki nincs kedve, faradt, de az autoszerelesre mindig van energiaja.

18 evesen nem szeretnek meg ennyire burokban lenni, raadasul, hogy melle igy viselkedik. Mivel lehetne ezt a problemat megoldani?

En 18/L o 21/F



2016. márc. 30. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon elpocsekoltal 2-evet > szoval gondolkozz el azon hogy siman ott hagyod es kesz !!!! ez jobb nem lesz csak mindeg roszabb kesobb :((
2016. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
18 vagy, keress olyat, aki szeret, tisztel, imád, megért, támogat, aki partner rosszban is, nem csak a jóban!
2016. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt!

Utolso lehetosegkent fordult meg a fejemben a szakitas, en meg probalnam ezt helyrehozni, mert sokban en is hozzajarultam a feszultsegnek.

Megbizhato, huseges es a korahoz kepest felelossegteljes, ami eleg ritka az en korosztalyomban, csak ugye nagyon makacs, nem lehet neki ellent mondani, na meg a fent leirtak. Nehez. :/

2016. márc. 30. 23:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt sokkal súlyosabb problémák vannak annál,h helyre lehetne hozni. Miért szeretnél vele maradni? Ne legyél társfüggő! Igaza van 1esnek, ez csak időpocsékolás.

Akkor mondhatod azt,h a párod szeret, ha mellette magabiztosnak, kiegyensúlyozottnak érzed magad. Na itt ez nagyon nincs meg! Gyorsan lépj ki, és vissza se nézz!

2016. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagy el a fenébe, nem szeret, nem tisztel, nem érdeklik az igényeid. Ne tarts attól, hogy 18 évesen nem találsz sokkal jobbat, érdemesebbet, aki nem lehúz, hanem felemel, és segít a problémáid megoldásában.

Ez csak oda tud eljutni, hogy lassan lemondasz a barátaidról, az anyukádról is miatta, hogy neki jobb legyen. Ne vádold magad szerintem, nincs értelme. ÉLJ, SZERESS, REPÜLJ! Egy 18 éves lánynak ez a dolga!

2016. márc. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hipochondernek nem szabad tápláni a tévképzeteit
2016. márc. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MZ.per.X ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, csak arra használ, hogy időnként legyen aki kiüríti a tárat, ha érted mire gondolok.
2016. márc. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Már nem tisztel és nem inspirálod. Lehet hogy a sok nyavalygás fárasztotta idáig. Szerintem te a egy jelenleg még megfelel barátnő vagy számára.

Ha sokat alszik , biztos ő is nagyon le van fáradva, és sok neki néha amit teszel. Ha viszont szeretne és tisztelne elfogadná.

Nagyon nem hiszek a kapcsolatotokba, de ha szeretnél azért tenni érte próbálj meg inkább te változni. Legyél olyan társ amilyenre vágyott, de úgy hogy közben tiszteled magad és kikéred a viselkedését ha látod hogy nem úgy bánik veled.

2016. márc. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!