Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kiderítsem mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kiderítsem mi történt?

Figyelt kérdés
Barátommal nemrég egy pár hónapja szakítófélben voltunk. Elvileg az új munkahelyén ami már nincs mert elküldték rányomult két csaj de miattam lerázta őket.Ezt akkor mondta mikor veszekedtünk békülés elött. Nem tudom mennyire higyjek neki. Hazugságra nem volt nála példa de volt olyan dolog amit elhallgatott már előttem na persze az nem nő ügy volt.
2016. márc. 31. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe ha még vele akarsz Lenni. Mert ha elkezdenél kutakodni tönkre tennéd a kapcsolatot.
2016. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért tenném tönkre ha nem mondom meg neki amíg nem találok valamit ami nem egyezik a mondandójával. Tudni szeretném hogy őszinte-e. Ez később sokat jelenthet. Ami miatt kételkedek az egyrészt a lustaság másrészt meg szeretnék ugyanakkor előre is tekinteni és ha a jövőben viselkedik gyanúsan arra reagálni mivel ezek a témák már tárgytalanok elvileg legalábbis.
2016. márc. 31. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:

"Miért tenném tönkre ha nem mondom meg neki amíg nem találok valamit"


Ezt nevezi bizalomnak. Ilyen alapon ő is mondhatná, hogy addig dugja titokban a csajokat, amíg titkolni tudja, mert az úgy nem baj.

2016. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen és én pont attól tartok. Amúgyis a mi kapcsolatunkban nem igazán van bizalom. Erről pedig nem én tehetek főként.
2016. márc. 31. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, mindig a másik fél a hibás :) pedig láthatóan te sem erőlteted túl ezt a bizalom dolgot.
2016. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!