Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy bízzon bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy mit csináljak vagy tegyek hogy bízzon bennem ?Mivel sajnos el titkoltam tölle hogy a volt pasim zaklat napi rendszerességgel és ö sajnos azt hiszi hogy én meg csaltam közbe meg nem mivel nem akartam hogy meg több teher legyen rajta mert sajnos sok teher van rajta !! nagyon szeretem csak sajnos nem tudom hogy nyerjem vissza a bizalmát !! légyszives értelmes válaszokat itjatok a negativummal meg lehet keresni privátban

2016. márc. 31. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki az igazat.
2016. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már el mondtam de ő csak azt mondja hogy tuti talalkozgatunk meg ilyenek !!
2016. márc. 31. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyesírás, 1-es!
2016. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért titkoltad el?? Az elején tisztázni kell! Én velem is volt hasonló eset,de el mondtam az elején,és nem volt belőle gond!
2016. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem igazan szerettem volna ezzel terhelni a páromat és hat azt hittem hogy majd abba marad ez a zaklatás de hát tévedtem sajnos ha tehetnem vissza pörgetnem az időt és mindent el mondtam volna neki
2016. márc. 31. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy tud "zaklatni"? Fészen letiltod, mobilon kinyomod ha hív vagy veszel új sim kártyát. Ha meg élőbe keresgél szólsz a párodnak, hogy tüntesse már el. Ha ez se válik be rendőrség azt ennyi.
2016. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg szeret annyira a párod,hisz neked,és nem h nem hisz neked!..Ki áll melletted! És felnőttek módjára megoldjátok a dolgaitokat.
2016. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!