Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim beszólt, hogy meghíztam és emiatt "nem kíván" de "ettől függetlenül szeret, és ez a lényeg. " van okom kiakadni?

Figyelt kérdés

Tegnap este a pasim szex közben (túlzás, kb 2 perc után) azt mondta, hogy "majd elmegyünk futni és aklor jó is lesz". Nyilván ezután nem folytatódott a dolog, és egy darabig nem is fog, mivel teljesen elvette a kedvem mindentől, főleg attól hogy szexeljek vele.

Azt mondta, az elmúlt kb 1 hétben felszedtem egy kicsit (nem hiszem hogy 1 hét alatt fel lehetne szedni annyit hogy látható legyen), és így ő nem kíván engem. Nem nagyon tudom, mit kezdjek a helyzettel, valahogy eléggé kiàbrándultam az egészből, belőle. Folyton az jut az eszembe, hogy az lehet az ok, hogy "összejött" valakivel, megcsalt. Leginkább a szakítás lehetősége jár a fejemben azóta. Ti mit tennétek a helyzetemben?


2016. márc. 31. 17:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt kb. 1-2 kiló mehetett rád... De igazából ha több is van rajtad, akkor sem szex közben kellene közölnie. Szóval megértem a reakciódat.
2016. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Igazából ha 15-20 kilót szednél fel is finomabban kéne fogalmaznia, de 1 hét alatt? Mivan? Egy tahó a pasid. Tényleg szedtél fel, vagy mi alapján vélte ezt?
2016. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy paraszt...
2016. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%

Legyél olyan , hogy ne akarjon mást, hogy te legyél a legjobb. Ennyi a válaszom erre.

Engem is zavarna ha a barátnőm elkezdene hízni, és nem törődne vele, sőt még ki is akadna ha megemlíteném.

2016. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról hogy ne foglalkoznék vele, ha 8 hónapja folyamatosan ilyen megjegyzéseket hallgatsz, nyilván nem arról van szó, hogy nem próbàlsz/próbáltàl tenni ellene.
2016. márc. 31. 17:25
 6/20 anonim ***** válasza:
De akkor most meghíztál vagy nem?
2016. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki azt mondja, hogy hiztam, nem sertodok meg, megis milyen jogon? Ha valoban hiztam akkor azert nem, ha nem hiztam, akkor meg azert.


Nem volt kedves megjegyzes, teny, fogalmazhatta volna mashogy na meg leginkabb mas szituacioban, de ezen ennyire megsertodni? Nem ertelek. Van szemed, tukrod, te is tudod, formaban vagy-e avagy sem, szinten te tehetsz barmit, ha elegedetlen vagy magaddal - senki nem fog helyetted fogyni vagy formasodni. Az meg, hogy ennyire durcas vagy, szvsz inkabb a sertett hiusagbol fakad, minthogy barmi masbol.. Pedig nem art objektivnek es onkritikusnak lenni magunkkal szemben ilyenkor.


De most akkor tegnap mondta ezt, vagy 8 honapja hallgatod? Kicsit ellentmondasos a leiras a kommenttel..

2016. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Elég rossz szituációt választott ennek a ténynek a közlésére, és az "1 hetes hízást" is baromságnak tartom.

Mi is szólunk egymásnak a párommal, ha kezd elszaladni velünk a ló. Nála ez 5-10 kilót jelent, ami már látszik, nálam meg 3-4 kiló is látszik. Nekem még nem kellett szólnia, mert 2 kiló után már pánikolok és jobban odafigyelek a kajára mozgásra, de egyébként nem venném zokon a megjegyzést.


Mennyi voltál mikor összejöttetek és most mennyi vagy? Lehet hogy tényleg híztál, és nem az 1 hétre gondol, hanem mondjuk az elmúlt 1 évre..

2016. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%

"Szó sincs arról hogy ne foglalkoznék vele, ha 8 hónapja folyamatosan ilyen megjegyzéseket hallgatsz, nyilván nem arról van szó, hogy nem próbàlsz/próbáltàl tenni ellene."

Cicám, 8 hónap alatt 40 kg-ot lehet fogyni. Ha foglalkoztál volna vele az elmúlt 8 hónapban, akkor nem lenne ilyen gond. Meg nyilván úgy kell beállítani a tagot, hogy 1 hetes hízást emeleget, de te 8 hónapot.

2016. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy tahó a barátod, főleg egy ilyen intim helyzetben ezt benyögni...Na meg ha tényleg híztál és ez őt zavarja, akkor se kellett volna azt mondani, hogy már nem kíván. Mert kétlem hogy ruhaméreteket mentél fel, akkor meg megkérdőjelezném annak a szeretetét, aki mondjuk 5 kiló változás miatt ezt mondja nekem. Én kidobnám, nem azért, mert szóvá tette hogy esetleg híztam, hanem hogy mindezt ilyen alpári stílusban, direkt azért, hogy rosszul érezzem magam bőrömben.
2016. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!