Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz hogy a nők nem élvezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a nők nem élvezik annyira a közösülést mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a nők nem *mennnek* el annyira mint a férfiak..Kissebb a kellemes érzés?

2016. márc. 31. 18:40
1 2
 1/14 VirágésBence ***** válasza:
76%
Ha jól csinálod a nőknek is ugyan olyan élvezet, szerintem inkább arról van szó, hogy a nőknél nehezebb elérni az orgazmust.
2016. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BlackSword ***** válasza:
32%
Alattam szokták élvezni...
2016. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem.hiszem, én néha úgy érzem ott halok meg...
2016. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igaz. Amikor még csaj voltam nem tudtam olyan nagyokat élvezni mint most.
2016. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarok vulgáris lenni, de amikor a csaj sikít, az egész teste ritmikusan összerándul a gyönyörtől, és úgy rádszorít, hogy hogy majd kettétör, közben egész kis tócsa van alattatok, na szóval szerintem élvezik azt ők is.

Mondjuk dugni tudni kell...

2016. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A pasiknál könnyebb elérni, hogy megszédüljenek, remegjenek és levegőt se kapjanak rendesen utána. Nőknél sem lehetetlen, de mi macerásabbak vagyunk. Illetve vannak olyan nők, akiknek bizonyos okokból (általában egészségügyi) nem megy még a sima csiklói orgazmus sem. Legtöbbször viszont lelki dolog áll a háttérben, ha egy nő nem tud úgy élvezni, nem tudja elengedni magát eléggé.
2016. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
A nők zöme ugyanúgy kivánja a szexet, mint a férfiak, viszont csak a férfiak szűk körével (5-10%) képes azt élvezni. A többivel csak muszájból fekszik le. Ezért fáj pl. annyira a fejük a nőknek a házasságkötést követően.
2016. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Fura, én egyik nap épp egy pasi kommentjét olvastam valahol, miszerint a férfiak magát a szexet nem élvezik annyira az orgazmus előtt. Nem tudom, hogy igaz-e, nem próbáltam még férfi lenni.

A nők nagyon is élvezik a szexet, csak sok nőnél macerásabb elérni az orgazmust mint egy átlag férfinak, ennyi.. Ettől még optimális esetben nagyon is jó érzés és élvezzük.

2016. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Igaz, mert a legtöbb férfi lusta, egyhangú teljesítményt nyújt az ágyban.
2016. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van az utolsónak, a legtöbb férfinak nulla szexuális kultúrája van, nehezére esik, sőt nem is akar a barátnőjével foglalkozni, csak beteszi, kihúzza és ennyi. Vagy azt hiszik, hogy a nőknek is ilyen könnyű elérni az orgazmust, vagy nem is érdekli őket. Na ezért nem élvezik a nők sokszor. Egy rendes férfivel, aki odafigyel rájuk és van igénye arra, hogy a nőnek is jó legyen, azzal élvezik.
2016. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!