Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit nagyon szeretek. De őt én nem igazán érdeklem. Annyira elegem van, mert állandóan rá gondolok és, h ha meglátom elkezdek remegni:S mit tehetnék ezellen? :S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Izomsorvadásod van:(
2010. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit.

Egyébként én is ebben a helyzetben vagyok.

2010. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezd el vele barátkozni, hátha ő is belédszeret!
2010. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

1. Ha úgy látod , hogy vannak nála esélyeid akkor ne hagyd csak úgy elillanni melletted. Amúgy meg lehet, hogy ő is sokat gondol rád, illetve szeretne veled lenni, csak néha a pasik nem merik kimutatni az érzéseiket, főleg nem merik egy lány szemébe mondani, hogy mit éreznek iránta. Szóval ha így lenne akkor célozgass rá , hogy , hogy szeretnél vele eltölteni néha 1-2 délutánt, elmehetbnétek sétálni, vagy hintázni a játszótérre vagy csak elmenni egy fagyira. Küldj neki érthető jeleket, hogy észre vegye , hogy tetszik neked nagyon is. Ja és a lényeg légy magabiztos ne legyél kétségbeesett, és ne nyalizz a srácnak azt nem szabad. stb stb.


2. Ha nincs esélyed nála fikarcnyi sem akkor, viszont, menj el emberek közé nem kell feltétlenül buliba menni, napközben elmehetsz bevásárlóközpontokba, vagy szupermarketekbe , vagy csak ki egy ligetbe. Egyedül vagy barátnővel vagy anyuval esetleg. Nézd az embereket, ki merre megy, mit csinál, nagyon sok egyedülálló ember van csak a világ felé eltakarja a problémáit és nem mutatja ki. Ismerkedj flörtölj pasikkal mindenhol. Hogy legyen ismét önbizalmad. És mutasd azt , hogy te magabiztos érett nő vagy akinek nincs szüksége minden jöttmentre.

2010. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Off: az utolsó....te jó ég...:P nagyon tetszik amit írtál:)
2010. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi Drága! :)
2010. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

100, h nem érdeklem..:( mert megkérdeztem, mert már nem bírtam tovább:(

de nem tudom elfelejteni:(

2010. ápr. 8. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én is így vagyok egy ideje, és nem tudok mit tenni... :(
2010. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Üdv! 4. vok ismét:


Persze , elhiszem, hogy nehéz elfelejteni azt akit hú de nagyon szeretsz, épp ezért mondom hogy sokat kell emberek között lenned, nem kell disco-ba menned mert ott nagyon sok egymásba bújó párt fogsz csak látni ami elkeserítene. Így járd az utcákat , nem tudom hol laksz, ha valami nagyváros akkor járd a kirakatokat, igyál egy teát vagy kávét vegyél közben egy fagyit, nézelődj, járj szupermarketekbe, ott is sok az ember, el lehet tölteni pár órát ott is csak azzal, hogy veszel egy sampont, szóval lényeg, hogy ne gubózódj be otthon és morzsold a kezeidet , az semmi sóra nem vezet és nem használ.


Ja és ne a sz.gép előtt töltsd a szabadidődet, mert itt is többségében csak szakításokról, meg szerelem hiányról, meg értelmetlen kínzó vágyakozásokról olvashatsz ami nem fog felvidítani csak lelombozni.

2010. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!