Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig itt kötünk ki a beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig itt kötünk ki a beszélgetések során. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Ha barátommal msn-en beszélgetünk, mindig ott kötünk, hogy ő miért nincs jobb véleménnyel magáról.Nagyon jó alakja van, kellőképpen izmos is, és okos is, de ő teljesen az ellenkezőjét gondolja.És megkértem már párszor hogy legalább próbáljon meg jobb szemmeln ézni magára, de semmi.És ilyenkor jön az, hogy én meg miért mondom mindig magamról hogy duci vagyok, mikor ő így szeret, meg ilyenek...kicsit már unom, és szerintem ő is, de nem tudok ellene mit tenni, szeretném ha jobban elfogadná magát.Ha bókolok akkor is csak cicceg és elfordul..adjatok tippet, mit tegyek!Szeretném ha észrevenné hogy milyen különleges!
2010. ápr. 5. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a probléma h nem ismerem kiről van szó és így nehéz. De szerintem olyan programokat kéne szerveznetek ahol előnyben tudná részesíteni a jó tulajdonságait(pl: izmos,erős), de azért ugy szervezzétek a programot h ne nagyon tűnjön fel neki h erre megy ki a játék...remélem azért valamennyire bejön:) én szurkolok:D
2010. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám egy sráccal és a végén ezért nem lett belőle semmi. Minden alkalmat el tudott rontani azzal hogy ócsárolta magát. Szerintem még 1x komolyan ülj le vele erről beszélgetni egyszuszra mondj el ezzel a témával kapcsolatban mindent. Onnantól kezdve nem tudsz mit csinálni. Az embernek ezt magának kell lerendeznie, mert hiába mondják neki hogy helyes izmos stb. ha ő az ellenkezőjét mondogatja magának. Neki kell az önbizalmát helyrehoznia, és ez elég hosszú folyamat.
2010. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hisztis és szerencsétlen a srác, sztem hagyd a fenébe ha ilyen hülye...

amúgy tudod mi lendíthet óriásit az önbizalmán? Következőre, amikor nagyon belelovalljátok magatokat (ÉLŐBEN!) a témába és megint előjön ezzel a hülyeséggel, mond neki nagyon, de nagyon komolyan és dühösen a következőket: Ide figyelj! Nem mondom el még egyszer. Nagyon, nagyon helyes és férfias vagy. Elképzelni se tudnék férfiasabb férfit, mint te. Egyszerűen szinte tökéletes vagy, de nem érdekel már. Ha nem fejezed be az önmarcangolást és ócsárolást, akkor jobb, ha többet nem is találkozunk. Elegem van belőle, hogy a világ legjobb pasija állandóan magát szidja!

Ha van egy kis sütnivalója, akkor szinte könnyezni fog a boldogságtól, hogy ilyeneket mondtál neki. Persze ha van olyan hülye, lehet hogy félreérti, és depresszióba zuhan, hogy el akarod hagyni.

Próba szerencse, de szerintem ez az egyetlen jó megoldás, amivel átlendíthetnéd ezen...

2010. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!