Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom meg, vagy milyen jelekből látszik az, hogy a pasim már nem szerelmes belém, és csak azért maradt velem, hogy legyen kivel lefeküdnie?

Figyelt kérdés
22/N, ő: 22/F

2016. ápr. 6. 16:09
1 2 3
 1/21 90-ben született F.. ***** válasza:
48%

Ezt érezned kellene, de felteszek pár kérdést:


*Szoktatok még közös programokat csinálni?

____Ha igen, akkor ő szokta ezeket még kezdeményezni?


*Szoktatok beszélgetni normálisan?


Az életkorotokból azt feltételezem, hogy nem éltek még együtt ezért:

*Milyen gyakran találkoztok egy héten? Illetve korábban hányszor találkoztatok?


*Amikor találkoztok, akkor hogyan üdvözlitek egymást illetve utána mit csináltok először?


*Hány éve vagytok együtt?


*Hányszor fekszetek le egymással / szopod le egy héten? Korábban, amikor jónak érezted a kapcsolatot mennyi volt ez a szám?

2016. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát, ha eleve jó lenne köztetek a kommunikáció, akkor nem kéne jeleket keresgélni, mert elmondaná, ha valami gond van vagy valami megváltozott.


De amúgy: változott a viselkedése? Komolyan veszi, amit mondasz? Figyel rád? Türelmes veled? Ilyesmi...

2016. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Jön a jobb idő így vannak közös programos terveim, amiben ő benne van, de ő amúgy soha, még a barátságunk alatt sem kezdeményezte azt, hogy menjünk valahová...


Nem tudunk már 1 ideje rendesen kommunikálni, nem megy, én hiába próbálom, nem nagyon akarja vagy nála nem az a kommunikálás, ami nálam.


Változó, hogy 1 héten milyen gyakran találkozunk. Van, hogy heti 5 napot töltök nála, de olyan is van, hogy másfél hetente látom 1x. Valahogy ő magától soha nem ír rám olyan célból, hogy hiányzom és találkozzunk.


1 éve és 10 hónapja vagyunk együtt.


Az elmúlt 3 napban, 5x feküdtünk le, de olyan is van, hogy 2 hétig semmi. Ő igényelné sűrűbben szerintem, de van, hogy nekem valamilyen problémám van és nem csináljuk.

2016. ápr. 6. 16:25
 4/21 A kérdező kommentje:

Változott a viselkedése, de inkább rossz irányba.

Elvesztette a bizalmát felém, de még mindig nem értem, hogy mitől.

Nehezen tud bennem már megbízni és erős akarat kell hozzá, hogy elhiggye... épp ezen dolgozunk, hogy mind a ketten visszanyerjük a bizalmunkat egymás felé.

Szerintem nem veszi komolyan azt, amit mondok, pont az előzőekben leírtak miatt.

Többnyire figyel rám.

Türelmesnek szerintem türelmes, úgy többnyire, de mostanság egyre kevésbé.

2016. ápr. 6. 16:27
 5/21 90-ben született F.. ***** válasza:
71%

Van egy rossz hírem számodra. Ez a kapcsolat már megfőtt.

Nem feltétlenül csak a szexért van veled. Az viszont fix, hogy csak kényelemből és megszokásból van még veled.


Néha elmegy veled erre arra, nem kell téged hallgatnia (beszélgetés hiánya) és ahogy írtad, te mész el hozzá, tehát még egy kényelmi opció.

Elmész hozzá, elvagytok, megdug (bocsánat a kifejezésért) és ő jól elvan.


Ideje kiadni az útját, ha neked ez a megszokásból együtt semmire sem jó kapcsolat nem felel meg.

2016. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

:(


1x nagyon csúnyán össze vesztünk és azt mondta, hogy nem érzi azt, hogy már szeret.

Nagyon ki voltam.

Másnap este telefonálét, hogy átgondolt mindent, és szeret, azt szeretné, ha magasabb szinte lépne a kapcsolatunk.

Meg is lepődtem, hogy keres, meg hogy ilyen szöveggel jött, rá nem jellemző.

Szerintetek csak etetés volt?

2016. ápr. 6. 16:31
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyébként mostanában többet bújunk össze. Ez se számít jó jelnek?
2016. ápr. 6. 16:33
 8/21 90-ben született F.. ***** válasza:
65%

Az összebújásból szex lesz, nem?

Egyébként nagyon keveset mondtál erről a dologról, így nem lehet semmi jobbat tippelni, mint amit mondtam már.


"Valahogy ő magától soha nem ír rám olyan célból, hogy hiányzom és találkozzunk."

Ez nekem már bőven elég lenne arra, hogy fityiszt kapjon.


Arra figyelj még, hogy miként szól hozzád. Milyen hanglejtéssel, hogyan szólít meg és ilyenek, de szerintem ez már tényleg halott ügy.

2016. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi! :-(
2016. ápr. 6. 16:39
 10/21 A kérdező kommentje:

Egyébként ez az érdeklődés hiánya mindig is meg volt. Kapcsolat előtt se írt nagyon magától, alatta sem. Ritkán keres. Van olyan eset, amikor látom, hogy fent van, de b*szik írni nekem. És nem 1 pillanatra jött fel, hanem mondjuk 8 órán át fent van...

Tegnap este nagyon ideges és szomorú voltam.. azt mondta kikísér a buszhoz (magától felajánlotta), amikor mentem tőle haza. Utána majdnem elaludt, ekkor mondtam neki, hogy ha nagyon fáradt ne jöjjön. Haza jövök, és nem csak hogy gépnél volt, de még az is vagy 3 óra hosszáig... :(

Ennyire lehetett fáradt.

Velem van a baj vajon? Miért szarik rám minden férfi 1 idő után?

2016. ápr. 6. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!