Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak vele? Szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Szeret? Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már régóta szimpatizálunk. Már elmondta hogy ő is szeret, de nem mer velem kapcsolatban lenni. Fél, hogy az előző pasija bántana, aki egy vadállat, megfenyegette stb. volt belőle rendőrségi ügy is. Tegnap sokat beszéltünk erről, sírt is. Elköszönéskor megölelt, megpuszilta a nyakam és csak annyit mondott, hogy ne haragudjak. Alapvetően mindig húzzuk egymás agyát és viccelődünk. Tegnap este ráírtam, hogy találkoztam a pasijával és megvert. Ahogy visszaírt, egyből írtam, hogy csak "húztam az agyát". Ezen nagyon besértődött, ma rám sem nézett és hozzám se szólt. Tudom, hogy én voltam a hülye, sokáig elszoktunk menni a viccelődésekben, nem gondoltam volna hogy ennyire kiakad. Ki akarom valahogyan engesztelni, ebben kérnék segítséget. Ha ez sikerül, akkor pedig nem tudom, hogy hogyan tovább, hogyan tudná félretenni az aggodalmait.Egyébként a probléma fő forrása, hogy egy iskolába jár ő,a volt pasija és én. Mindketten 19 évesek vagyunk.
2016. ápr. 6. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen vagy mint egy zöldalma...

Úgy tudod helyrehozni a helyzetet, hogy bocsánatot kérsz és többet sóba sem hozod az exét!!! Ha a leányzó keresi a társaságod, akkor adjál egy kis időt neki(1-2 hónap), aztán bepróbálkozhatsz újra. Ha megint az exére hivatkozik, akkor ne erőltessed a dolgot, köszönj el békességben és keress valakit aki nemcsak barátként tekint rád.

38F

2016. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"szóba"
2016. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első és legfontosabb, hogy kiengeszteljem. A bocsánatkérés már megvolt, de még mindig iszonyatosan haragszik. Az otthagyáson már én is gondolkoztam, de nem megy, szeretem. Szerintem ő is nagyon szeret és nem csak mondja. Régóta barátok vagyunk, az expasija óta már egy tucat pasit elutasított, bárhogyan próbálkoztak.
2016. ápr. 6. 18:01
 4/7 Bence_ ***** válasza:

Az, hogy mennyi pasit utasított el az lényegtelen. Veled milyen, neked az erdekes.

Te félsz attól a sráctól?

Ha nem akkor udvarolj neki nyugodtan.

Figyeljetek egymásra.

2016. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, ne félj..Ha kell csapd le az exet..
2016. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem félek tőle,bár mondjuk nem bizonyíthatóan eléggé messzire ment még a a saját ex-barátnőjével is. A csaj félt engem,hiába mondtam hogy nem kell. A lecsapàs jó lenne,de annyira jószívű vele,hogy még feljelenteni is alig akarta.
2016. ápr. 6. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát hallod, egy ilyen vicc után én szóba se állnék veled többet...

Bocsánatot hogyan kértél? Akkor rögtön rávágtad, hogy jajjmá' bocsika, csak poén volt? Vagy másnap megkerested személyesen, hogy ne haragudjon, túl messzire mentél, nem úgy gondoltad...?

Ha a normális bocsánatkérés megvolt, akkor adj neki időt. Keresheted, de ne zaklasd, ha épp nem kíváncsi rád. Azért ez nem megy egyik napról a másikra.

2016. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!