Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja nem érez már úgy irántam, mint a kapcsolatunk elején. Azt mondja szeret, csak kihűltünk. Nem tudja eldönteni mi legyen. De én mindent megteszek az ügy érdekében. Viszont ő minden egyes nap távolodik. Mit lehet ebben az esetben tenni? 26 évesek vagyunk, 4 éves kapcsolat.
2016. ápr. 7. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
4 év után már lehetne gyerek
2016. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkét fél azon van, hogy újra egymásra találjatok és tesz is érte, akkor van remény. Ha csak az egyik fél próbálja rendbe hozni a kapcsolatot az semmit nem ér, jobb békességben elválni.

38F

2016. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Manapság nagyon ritka az a srác, aki 22 évesen egy életre leköti magát. A srácok (és a csajok is) élni akarnak, tapasztalatot gyűjteni, szórakozni, "kiélni magukat". Valószínűleg valahol legbelül ő is ilyesmire vágyhat. Ugyanakkor 4 év annyira hosszú idő, hogy az ember még egy rossz kapcsolathoz is képes ragaszkodni a megszokás miatt, egy kihűlthöz meg szintén.

Tapasztalatból mondom, sok kapcsolat azért ér véget, mert megszűnik benne a fejlődés, nincsenek állomások, célok. Régen 18 évesen házasodtak, jöttek a gyerekek, kis lakás nagy lakás, nem volt idő belefáradni a kapcsolatba, mert pörgött az élet, mire lenyugodhattak volna, addigra jöttek az unokák.

Manapság mindenki kivár. Még ráérünk, még fiatalok vagyunk, aztán szépen halálra unjuk egymást és végül 30 évesen eszeveszetten keressük a nagy ŐT.

Egy 4 éves kapcsolat után ideje lenne az elköteleződésnek. Valószínűleg a párod is érzi ezt és inkább kihátrálna ebből.

2016. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért hiszi mindenki, hogy a férfiaknak olyan nagyon jó buli a házasság. Főleg, mikor annyi nőt lehet még dugni manapság...
2016. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos te vagy a nő. Miért alázod meg magad? Kihűlt a kapcsi. Szeret de nem szerelemmel. Nem igazán akar ő már tőled semmit. Mi az hogy mindent megteszel? Mit? Kihűlt a kapcsi mert hagytátok. Fiatal vagy,minek akarsz erőlködni vele? Minek akarod alázni magad? Ha veled marad mi lesz? Aktívabb leszel az ágyban egy ideig? És utána ? Újra ellaposodik ő majd megunja félrelép és akkor? Én nem értek a mai fiatalokat. Ha nincs szerelem nincs vágy 4 év után akkor minek kell erőltetni a kapcsit? Menjetek szét és ennyi.
2016. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velünk is hasonló volt. Tudom, hogy rosszul esnek, amiket írnak, hogy hagyd. Ezért se írom ezt. Én azt mondom csak okosan! A fiúk sokszor hiszik, hogy kihűlt a kapcsolat és nem szeretnek eléggé. Aztán szakítás után ha mással látnak egyből felmegy a pumpa. Hagyd, hogy hiányozz neki, és akarjon veled lenni. Távolodik tőled? Távolodj te. Várd, hogy ő írjon, ő hívjon, ő akarjon találkozni. Te mond le. Te is menj bulizni. Lássa, hogy más fiúkkal is jóba vagy. Akarjon téged!
2016. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!