Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kellemetlen a férjemnek nyáron megjelennie velem a strandon? 168 cm és 77kg vagyok. Téged zavarna ha a párod ducibb lenne?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem tudom, hogy a párod hogy áll hozzá, lehet hogy neki tetszik a duci alkat. Kérdezd meg. Nekem viszont nem jön be, nekem biztosan kellemetlen lenne...
2016. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Én 164 cm és 74 kg vagyok és a párommal most lesz az első nyarunk együtt.. Hát majd meglátjuk :)


Viszont te nem tudom miért aggódsz. Ő már a férjed, tehát biztos eltöltöttetek már együtt 1-2 nyarat legalább. Ha eddig nem zavarta most sem fogja. Plusz lát téged minden este az ágyban is.

2016. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Szerintem ha valaki szégyenkezik a párja miatt, az nem túl egészséges kapcsolatra utal.
2016. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
igen,zavarna,és az hogy nem ad magára.ciki.
2016. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 90-ben született F.. ***** válasza:
83%

[link]


Ha Rosanna36 testalkatához hasonlítana a párom testalkata, akkor nem zavarna, viszont Nikki29 alkata már egyáltalán nem tetszik.

Ők állhatnak a legközelebb a te alkatodhoz, ezért őket emeltem ki.


Egyébként ez olyan kérdés, amit csak a férjed tud megválaszolni és csak kettőtöket kell, hogy érdekeljen.

Ha őt nem is, de téged zavar, hogy felszedtél pár kilót az évek során, akkor ideje tenni ellene.

2016. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

En 17 evesen voltam 165/77es engem zavart, konkretan annyira, h poloban es terdnaciban strandoltam:-))Aztan lealltam a kolaval, es azota 165/50 vagyok, sportolok es tokjol erzem magam.


A pasim dagadt, imadom, de akkor is dagadt es nem arrol van szo, hogy en szegyenlem a strandon, hanem arrol h o utalja magat es mindenki megbamulja a "mellei" miatt.Nyilvan jobb lenne ha lefogyna, de ez van, nem tudom rakenyszeriteni, szal elfogadtam.


Szoval ha te lennek akkor lefogynek, de nagyon gyorsan:-))

2016. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

En azt nem ertem, h miert filozol ilyeneken? Azt irod, h a ferjed, tehat gondolom, ismer mar jo ideje es el is vett felesegul es gondolom, nem azert, h kinozza magat :D

Igy szeret es elfogad. Ha Neked ilyen gondolataid vannak, akkor Neked vannak onertekelesi problemaid es Neked kene tenned azert, h adj le a felesleges kilokbol, ha nem vagy magaddal megelegedve.

2016. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Attol fug miert vagyok 77kg ha azert mert sz rsz a mozgasra mert lusta vagy es a TV elott ulve chipset zabalsz akkor igen zavarna ha latnek valami hajlandosagot benned,hogy tegyel valamit a jobb alakert akkkr annyira nem. De nyilvan ugy szeret teged ahogy vagy de azert te is belegondolhatsz abba hogy mindenkinek jobb erzes megjelenni egy szep alaku novel
2016. ápr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, most leírom, mit olvastam félkómásan:

"Szerintetek kellemetlen a férfinak nyáron megjelennie a strandon? 168 cm és 77kg vagyok. Téged zavarna ha párduc duci lenne?" :D


Na, most már felfogtam, mit írsz, és ha NEKI kellemetlen - és nem is szól, hogy szívem, fogyhatnál kicsit, menjünk sportolni, vagy valami - az már régen rossz.


Nekem van kövér barátnőm, de őt minden pasi körül zsongja, annyira szexi, a párja - aki vékony - pedig imádja őt nagydarabként.

2016. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!