Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a ferjem, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a ferjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ejjelente el eltunik , de hetvegen otthon van , fökent het elejen tunik el ...

Ugy erzem megcsal. Egy közös ismerös ferjenek azzal dicsekedett h a szeretöje jo az oralban es h semmit nem var töle , ingyen kielegiti oralisan a ferjem .

Vajon meg szeret engem ?



2016. ápr. 7. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Szerethet. Ez nem ettől függ szerintem.
2016. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Engem rohadtul nem érdekelne, hogy szeret-e, költözhetne azonnal az orálban erős szeretőjéhez.
2016. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
mióta normális a megcsalás? valami nem jó veled ezért másnál keresi a boldogságot de fél azt mondani neked,hogy veled már vége mert ugye nálad biztonságban, jól elvan. puha p_cs.
2016. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ezt most komolyan fontolgatod, h mit csinalj??!Megcsal a ferjed, raadasul a kozos ismeros ferjenek meg el is ujsagolja nagy orommel...ennel szerinted mi lehet meg nagyobb megalazas?! En azonnal kitennem a csavot, az tuti. Kalap, kabat.
2016. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Te még ezen után ezen gondolkodsz,hogy szeret-e?! Ebből a rövid írásodból azt vettem ki hogy egyáltalán nincs önbizalmad,a férjed nem tisztel,pofátlanul dicsekszik az ismerősödnek a szeretőjével..mondhatni jól megalázott..A helyedben szembesíteném a dolgokkal,és ha tényleg így van ahogy írtad elválnék.A te dolgod hogy lábtörlő maradsz,vagy kiállsz magadért.
2016. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Akár szerethet is, van ilyen. De kit érdekel??

Megaláz téged. Dobd ki. Vagy lépj le te!!!

2016. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dicsekedj ismerősöknek, hogy mekkora bika szeretőd van, tökre kielégít úgy, hogy tuti a férjed fülébe jusson :D
2016. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Éjjelente eltűnik és te ezt hagyod? Na én a helyedben nem lapítanék mikor indul éjszaka hanem meg kérdezném hova lesz a séta ?

Úgy érzed megcsal? Ismerősöd férjének dicsekedett a nőjével? Most akkor tudod hogy megcsal vagy csak gondolod? Ôssze vissza írogatsz itt.

Szeret???? Ez most komoly???

Már hogy a viharba szeretne? Aki szereti a párját nem csalja meg. Még akkor sem ha otthon nem kap meg valamit. Jelen esetben az orális szexet. Tőled nem kapta meg,mástól meg igen.

Miért is vagy még vele? Nem alázott eleget???

2016. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csald meg te is, és dicsekedj vele...
2016. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De hat engem se hanyagol az ágyban , es velem is szexel mindennap
2016. ápr. 8. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!