Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl korai ilyen komoly kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai ilyen komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, kicsit több, mint egy éve vagyok kapcsolatban. Fiú 20 éves, egyetemre jár, így csak hétvégén találkozunk. De akkor az egész hétvégét együtt szeretnénk tölteni. Sajnos a családom ezt nem igazán viseli el. Van egy rákos beteg a családomban, így mindenki feszült, ideges. Anyukám főleg. Ezért persze mindig én kapok, állandóan azt mondja, hogy a barátom a nyakamra ül, meg fiatal vagyok még ehhez. Tudom, hogy szükségük van rám, de nekem meg a barátomra. Mindig azt kapom még túl fiatal vagyok ehhez, "élnem" kéne még, barátnőznöm stb. Jó pár barátnőm van,akivel csinálok közös programot. :) Nagyon megterhelő ez nekem. Mellette renegeteget tanulok, hétköznap alig van időm és akkor szeretnék végre lazítani a barátommal. Erre mindig elintézik a szombatot külön töltsük. Mit tehetnék? Ki mit tudna nekem tanácsolni?
2016. ápr. 7. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond el a szüleidnek,hogy mit érzel és mit szeretnél, ha nem lennének megértõbbek egyszer kétszer füllentsd, hogy barátnõzõl a barátnõid meg fedezzenek. Megérdemled a kikapcsolódást.
2016. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Tehát 16 sem voltál mikor be pasiztál. Persze hogy aggódnak érted és féltenek. Első a suli hogy szakmád legyen. Azért sok lánynak megy el az esze a pasik miatt és hagyják el a szülőket még hagyják ott a sulit. Igaza van a szüleidnek most kell élned. Egyik ismerősöm most 22 éves. 16 éves kora óta van a pasival. Tudod mire panaszkodik? Nincs élete...a párja kiélte magát fiatalon de a csaj nem. Most a csaj barátnőzne, bulizna, de a pasi nem engedi. A szülei engedték volna. Szóval gondold ezt meg. Egyetemista.
2016. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első barátod? Mert az első barátból nagyon-nagyon ritkán lesz férj is. :) Ne zárkózz el a világtól, hogy csak a tanulás és a pasid, maradj meg önmagad. Legyen hobbid, legyen idő, amit arra szánsz, hogy magaddal törődsz, feltöltődsz, nem szabad, hogy a feltöltődésed és a kikapcsolódásod tőle függjön, mert ha szétmentek, szétesik a világod, nem fogod találni a helyed, mert csak vele voltál a hétvégén, kiesel a dolgokból, kicsit kívülálló leszel a társaságokban.Érthető hogy azt mondja, hogy ne kösd le magad, ne csak a pasid legyen a központban, mert szépen lassan ilyenkor elmaradnak a bnők és az se legyen, hogy szakítás után megkapd hogy "ilyenkor bezzeg kellünk". Az egész hétvégét nem kell együtt tölteni, legyen egy péntek du-szombat du-ig, neked is legyen egy kis "én időd" és veled is szeretnének lenni amíg lehet, utána koliba mész meg stb nem fognak látni.
2016. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a szülők összebarátkoztatása, ami eszembe jut. hogy mindenki bízzon bennetek.


bár szerintem 17 évesen magadtól is dönthetsz úgy, hogy na jó, én most megyek. csak ne hagyd őket bizonytalanságban, hogy mikor jössz.


nem biztos, hogy 17 évesen még mindig olyan kicsinek számítasz. talán még nem tudod, de nagyon sok felnőtt embert még mindig gyerekként kezelnek a szülei 30 évesen is. van, aki emiatt nem meri bemutatni a barátját, vagy nem vallja be, hogy cigizik.


szerintem harcolj ki magadnak egy kis önálló döntésteret, egy a fontos: ha megígérsz valamit, álld a szavad. mert 17 évesen már elég sok mindent lehet csinálni, amitől a szülők beszarnak.

2016. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oszd be engedsz is meg nem is, pl szombat család, vasárnap barát. Nem baj ha nem ülök minden nap egymás nyakán mert megunjátok egymást. :P
2016. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!