Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl régimódi vagyok? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl régimódi vagyok? Én vagyok túl "lassú"? Vagy a világ pörgött túl? 20+N

Figyelt kérdés
Tudom a mai lányok nem így gondolkodnak. Miért van az, ha megismerek valakit, el kell magyaráznom neki, hogy tudnálak szeretni, jól érzem magam veled, veled akarok lenni, meg akarlak ismerni, fontos lettél, meg fogsz engem kapni lelkileg, testileg is, csak nem ma, nem holnap, nem ebben a hónapban. Tetszel, akarlak, a tiéd leszek, csak előbb ismerj meg! A mai világban erre sem a nők, sem a férfiak nem várnak, mint a gyorsvonat. Egyből össze jönnek, vagy ha nem jön össze azonnal, barátzóna helyett inkább felszívódnak. Bennem van a hiba?
2016. ápr. 8. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nincs benned hiba. Csak tényleg felgyorsult a mai világ. Ritka az a pasi aki képes ennyit várni egy nőre, aki nem is biztos hogy megfelelő. Elég szar dolog hónapok múlva szembesülni azzal hogy mégsem téged keres. Miközben ott vannak azok a lányok, akik ráhúzzák 5 percen belül a kezedet a mellükre és a következő alkalmas pillanatban már ujjazom. Érted?
2016. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A harmadik szem ***** válasza:
Mindenkiben van hiba.
2016. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit jelent a túl lassú. Ha hónapokat kell várni egy bizonytalan dologra, akkor valóban lassú vagy. Mert pár hónap alatt már tudja az ember, hogy akar-e valamit a másiktól vagy sem. Sőt sokkal hamarabb is.


24/F

2016. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem is kell várni vele, kivéve akkor ha a lány még szűz, mert akkor azért meg kell adni a módját.

A volt párommal úgy ismerkedtem meg, hogy írogattunk, felhívtam egy párszor, és kb egy hét múlva tudtunk találkozni pár órára. Ő sem az a ribi kategória, még egy csókja sem volt előtte soha, mégis annyira egymásba habararodtunk, hogy a hosszú csókolózás közben megujjaztam :)

Nincs mire várni. Elmegy az élet a várakozással.

Ha az igazit várod, és közben semmilyen helyzetet nem használsz ki,akkor könnyen eltelhet az egész életed szex és izgalom mentesen. Az igazit úgy is megtalálod, ha közben nem ismerkedsz az illetővel hónapokig, sőt... Lehet hogy emiatt nem fogod megtalálni, mert túl sokat váratod őket.

2016. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Most elvárnád, hogy bármi jel nélkül hónapokon át udvaroljon neked valaki? Mert igenis ha ezt így elmondod, akkor teljesen oké, de ha nem akkor szerintem ne nagyon higgy abban, hogy valaki is teperni fog érted hónapokig, részsikerek nélkül.
2016. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
hónapokat senki nem vár a semmire
2016. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kicsit túlpörgött ma már a világ, és a többség nem azt szeretné egy kapcsolat elején, mint te. Ettől függetlenül, nincs benne hiba, tudod mit szeretnél, ne foglalkozz vele, hogy furcsának, régimódinak tartanak, biztos idővel megtalálod a párod, akivel ilyen téren is összeilletek.
2016. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Mert honapokat verek el foloslegesen 22 randizasra, aztan a 23-elott mas sracot szopkod/jar vele
2016. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Hónapokat senki nem fog várni, és 50 éve sem várt senki.
2016. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

Tudod, azért pár találkozás után kiderül, hogy vonzódsz-e a másikhoz, tetszik-e neked a személyisége, hogy kapcsolat legyen belőle. Ha igen - amennyiben ez kölcsönös - ki lehet mondani, hogy egy pár vagytok. Innentől kezdve meg már ahogy mélyül a kapcsolat, úgy lehet egyre előrébb menni. Nem azt mondom, hogy azonnal kufircolni kell, de azért 1-2 hónap járás után már simán odaadhatod magad a srácnak.

De közben kell az, hogy fokozatosan kialakuljon a dolog.. kis csók, majd csókcsaták, tapi, petting, végül maga a szeretkezés. Tényleg, senki nem fog várni fél évet, hogy egyáltalán történjen valami.


Bár, én személy szerint úgy vagyok vele, hogy nem a szex dönti el nálam a dolgot. A szex is olyan, hogy csiszolódni kell a másikhoz, hiába vagytok egyébként teljes összhangban. De sajna van, aki már az első szex után azt mondja hogy pá, csak mert az nem volt olyan hű de jó, azt meg elfelejtik, hogy össze kell szokni.

2016. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!