Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalt a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt a férjem? Én 3 hónapja szültem, amikor a következő történt: (Tovább lent)

Figyelt kérdés

Bementünk együtt a pékségbe, ami a férjem munkahelyének közelében van. Az eladó, Kitti, nem nézett rám csak a férjemet nézte. Mire én megszólaltam, hogy ha nem zavarok, akkor, szia, most én következem, mondanám mit kérek. Semmi reakció. Nézem a férjem, hogy most mi van?! Fel sem nézett, sem rám, sem a Kittire. Teljesen zavarban volt.

Kérdezem ismeritek egymást? Erre az eladó válaszolt a férjemre nézve: "Nem mondtad,h gyereked van."

Erre a férjem: de igen, a Kitti pedig, de nem.

Majd kijöttünk.

A férjem azt mondta, csak beszélgettek. Pár nap múlva bementem a csajhoz, egyedül. Sajnos nem vagyok jó taktikus, szóval megkérdeztem, van-e közöttük vmi. Erre az a kis ribi halál flegmán vigyorogva annyit kérdezett, miért, féltékeny vagy?


Ennek már egy éve. Azóta Kitti már nem is dolgozik ott. Ugye volt köztük vmi? Ki tudnám ezt deríteni valahogy? Jó lenne, ha leírnátok a véleményeteket, mert ez a dolog azóta sem hagy nyugodni.



2016. ápr. 8. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Valami biztos hogy történt közöttük. És nem hiszem hogy csak szimpla beszélgetés, mert akkor ezt lazán lehetett volna kezelni, zavar, nélkül.


A férjeddel beszéld meg, ha szeret őszinte lesz veled. És ha szerencséd van, akkor nem jelentett neki semmit, de akkor sem mentség a tettért.

2016. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Haaat ez alapjan ugy tunik hogy vagy volt valami, vagy csak udvarolt a csajnak aki komolyan vette:-))A mult az a mult, sztem felesleges bolygatni ha egyebkent jol megvagytok:-))
2016. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami biztos volt köztük, hogy ez csak flörtölgetés udvarlás vagy konkrét megcsalás azt csak ők tudják. Én rákérdeznék a férjnél.
2016. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Ez a rövid számon kérős párbeszéd sejtet valamit.

Na meg, hogy a kiscsaj flegmán beszélt veled, minden bizonnyal féltékeny volt.

Én a helyedben komolyan elbeszélgetnék a férjeddel.

Már gyereketek van, ne kacsintgasson félre, ha egyszer téged választott...

2016. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A férjem annyit mond, hogy pár szót váltottak, beszélgettek reggelente.

Ismerem a férjem, ettől többet nem fog mondani. Pedig már nagyon kiakadtam párszor.

Plusz terhesség alatt nem volt hajlandó hozzám érni, mert azt mondta, félti a gyereket. Ettől eltekintve a szintén terhes szobatársamnak a kórházban igen hevesen udvarolt, még büfébe is együtt mentek.

Egyébként ezektől eltekintve elég jól vagyunk.

2016. ápr. 8. 23:09
 6/20 anonim ***** válasza:

Lehet megcsalt. De miért egy év után jut eszedbe?

Ha megtette, ha nem, neked kell tudni, tudsz-e bízni benne.

2016. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Udvarolt egy másik terhes nőnek????

Én ott vágtam volna ki mint macskát sz_rni!

Miért engedted ezt neki? Legyen már benned büszkeség!

Persze, hogy ezt csinálja, hisz látja, hogy nincs semmilyen következménye, melletted még ezt is megteheti.

Kötve hiszem, hogy annyira szeretne téged mint azt te gondolod....

Szerintem alaposan beszéljétek át ezt a kapcsolatot!

2016. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Hát, te is érdekes egy nő vagy, már bocsánat. Valószínűleg jól ismered a férjedet és a leírtak alapján vaj van a füle mögött. Ezt te tudod is. Szerintem tök mindegy hogy történt - e valami vagy csak udvarolt, a szándék a fontos, ami ezek szerint benne megvolt. Mindig tagadással kezdődik... Vagy mellette maradsz és tuti hogy megcsal - lehet tűrni vagy elhagyod. Nem kell ezt túlbonyolítani. Aki ilyen, az ilyen is marad.
2016. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel értek egyet.A Kittis történet is gyanús,meg ez is pofátlanság,hogy másik terhes nővel kedveskedett.Valami nagy baj van köztetek.Hosszú beszélgetésre lesz szükség,de szerintem így ennek annyi.
2016. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Jajj és még ez a naiv "amúgy minden rendben közöttünk" Már hogyan lenne, ha ilyen dolgok felmerülnek? Mintha az egyik ismerősömet hallanám...
2016. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!