Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rendbe hozhazó még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendbe hozhazó még?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve megcsalt a férjem. Azóta túlvagyunk sok könnyön, veszekedésen, összebújáson, kiboruláson. Én még mindig nem tudom elhinni ami történt, ő még úgy érzem mindig nem vállalja teljes mértékben a felelősséget. Ambivalens néha amiket mond, de lehet hogy csak önvédelemből szól be, persze én is fölemlegetem. Viszont szeretnék túllépni végre! És ambivalensek az érzéseink is. Utoljára azt mondta, hogy benne a történtek hatására megváltozott valami és még nem tudta helyretenni magában. Lefordítaná egy férfi nekem ez mit jelent? Megviselte lelkileg és gyötrődik vagy kiégett? Vagy nem tudja mit akar?
2016. ápr. 8. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy szégyenli magát a megcsalás miatt. Egyébként egy megcsalás mindkét félnek maradandó károkat okoz, ha egy érett kapcsolatról és szereplőkről van szó, de azis lehet, hogy cska más kell neki már, nemtudom.
2016. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez semmit se jelent férfiként. Viszont ha megcsalt akkor annak oka van azt kéne megbeszélni és helyretenni ha egyáltalán akarjátok. Ha vacillál bármint akkor nem érzi jól magát melletted vagy legalábbis ezen agyal szerintem hogy most mi van. Férfi akkor csal meg nőt a legtöbb esetben pláne ha már férj, ha nincs elég szex, a nő túl elsárkányosodott, eligénytelenedett stb... Ezek közül egy is simán elég tud lenni ha elég nagy mértékű.

De megjegyzem a tévedés jogát maximálisan fenntartom mivel nem ismerem a férjed...

2016. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy éppenséggel elkapta a gépszíj és a mai napig hezitál...

Mert benne van ez is.

Szerintem nem lehet ezt maradéktalanul megbocsájtani, mert ez minden kapcsolatban egy nagy törést jelent.

Ez olyan mint egy porcelán váza, ha összetörik megragaszthatod, de sosem lesz ugyanaz.

Kérdés, hogy meg tudod-e bocsájtani a megcsalást, mert ahogy látom a mai napig nem sikerült, feltételezem ezek után sem tudod.

Elég nehéz túllépni valamin, ha újból és újból felemlegetjük. Neki sem könnyű mindig ugyan azt a lemezt hallgatni.

Nektek kell dűlőre jutni ezzel a dologgal, közösen!

2016. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy megcsalás után rendbe hozható valami, és már bocs de ostoba vagy ha vele maradsz. Ha megcsalt akkor nem szeret igazán, kész, és újra meg fogja tenni. Lehet már meg is tette, csak nem volt olyan béna hogy le is bukjon. Tudja az mit akar hidd el, neki kényelmes hogy otthon is van egy nője, aki ráadásul még nem is hagyta el, plusz még nyugodtan qrogathat mindenfele. Grat hozzá.
2016. ápr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!