Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért reagálnak rosszul az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálnak rosszul az emberek (nem mind), hogyha kiderül, hogy fiatalabb a barátom?

Figyelt kérdés

2,5 év van köztünk, én 18 éves én meg pár hónap és 21 leszek. Csomó ember lehülyéz, meg kérdezgeti, hogy nem zavar-e, meg kikerekedett szemekkel néznek, mintha azt mondanám, hogy egy újszülöttel jöttem össze...

Csak hogy nem úgy kell elképzelni a dolgot, hogy győzködtem magam, hogy lehet jó lesz annak ellenére, hogy fiatalabb, hanem amikor megtetszett és kiderült hány éves még örültem is, mert az idősebbekkel (sem mint pasik, sem mint barátok) nem jövök ki. Meg a barátomnak is az idősebbek tetszenek, mert ő is megjárta már a fiatal tinilányokkal.


Értem én hogy az az "általános", hogy a pasi idősebb pár évvel, de ez miért jelenti azt, hogy csak az a jó?


2016. ápr. 9. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem volt sok választékod ezért beérted vele. A csúnyácska lányoknak is van joguk a párkapcsolathoz.
2016. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Mert majd rajossz hogy o meg nem igazan ferfi, maximum fiucska besorolasu es majd mikor jon az az eletkorod hogy neked ferfi kell akkor majd jon a kopp meg a vita mert o egyszeruen agyban meg nincs ott. En is 21 vagyok, de eszembe nem jutna egy barely nagykoru gyerekkel osszejonni. Egyetemen tanulok, dolgozom, fenn tartom magam, o meg mirol tud beszamolni nekem? Hogy harmas lett a kemia dogaja? Arrol nem is beszelve hogy mit tud nyujtani egy 18 eves fiu szexualias azt el nem tudom kepzelni. Bar valoszinuleg meg nem volt igazan jo partnered aki tudta mit csinal hogy ez is eleg, ezt is jonak hiszed.
2016. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem csalódtam a gyikben (Y)

Ha valakinek fiatalabb pasija van az máris csúnya, fuck logic.

A másik meg hogy jaj majd találok jobbat... Ha még nem próbáltad meg fiatalabbal, honnan tudod, hogy ő mennyire lenne szar? Sehonnan, csak feltételezed, mert idáig jut az agyad. Volt idősebb párom is, aki már túl volt mindenen ami nekem még csak akkor kezdődött, és emiatt szánalmasnak tartotta, ha valamit nem tudtam, pl iskolai dolgot mert még nem tanultam vagy bármi. Nekem nem vált be. Neked igen. Akkor a barátom meg én vagyunk a rosszak és belénk kell kötni úgy, hogy nem ismersz?


Nem ilyen feszültséglevezetőktől vártam a választ, az érdekel, hogy miért reagálnak rosszul, amire nem az a válasz hogy mert a barátom biztos béna az ágyban meg ciki ha még valaki nem érettségizett le...

2016. ápr. 9. 12:16
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ,hogy hányas szám van a szülinapi tortán nem sokat jelent.

Találkoztam már olyan 20 évesel aki egy komoly felnőtt volt már.Tanult,dolgozott,vállalkozása volt stb.Nagyon komolyan gondolkodott az életről.És találkoztam olyan 40 évesel is aki mint egy 16 éves tini olyan volt...de komolyan.Állandó buli,semmi nem érdekelte,ha nem volt pénze ment anyuciékhoz...élhetetlen kis gyerek volt agyilag.

Szóval az ,hogy ki hányéves sok mindent nem jelent.Nem egy bizonyos kortól lesz valaki férfi vagy nő.

23/F

2016. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hatalmas zöld a hármasnak!! :)
2016. ápr. 9. 12:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónap híján 5 évvel volt fiatalabb a barátom, 6 évig voltunk együtt, de senki nem furcsálta. Idegenek meg észre sem vették.
2016. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#2: Te most arra a 3 évre vagy úgy oda? :)
2016. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo en nem kotottem beled, te viszont eleg serto hangnemu valaszt irtal. Igen, szerintem egy 18 evesnek meg nem lehet eleg magasan a szexualis kulturaja hiszen nem annyira tapasztalt, nekem ennel tobb kellene ha neked nem mert volt egy rossz tapasztalatod akkor legyel vele boldog csak ne jarj ugy mint egy masik kerdezo no, hogy itt nem tudta megerteni hogy a srac miert nem viselkedik ferfi modjara, amikor meg csak 21 eves volt a srac, a kerdezo meg 24 vagy mennyi. Ezert irtam hogy, azt amit mert nem veletlen hogy az a jobb felallas hogy a ferfi tag az idosebb mert a ferfiak kesobb ernek. Ezt nem en talalom ki:). Es igenis a nok tobbsegenek ferfira van szuksege akit egy 18 eves fiu meg maximum a sajat eletkoranak tud nyujtani, nem pedig pl nekunk 21-23 eveseknek. Ezert neznek furan ratok, nem pedig azert mert be vannak savanyodva vagy irigyek vagy akarmi. En se vagyok egyikse, ez csak a velemenyem volt amit te kertel:) szoval igyekezz normalisan irni te is, ha mar kivancsi vagy.
2016. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Es meg annyit hogy ne sarkitsd ki a velemenyeket. Nem ciki hogy nem erettsegizett le, az okozhat problemat hogy mas eletszakaszban vagytok, nem biztos hogy bena az agyban de az sajnos biztos hogy egy tapasztaltabb ferfi tobbet tud nyujtani. Ettol meg nem lesz ciki a baratod meg ettol meg beled sem kotottem meg feszult sem vagyok :D.
2016. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mégis elég furán fogalmaztál, és annyian csesztettek már emiatt hogy bántásnak vettem. Viszont figyelj. Én még itthon lakom a szüleimmel és egyetemre járok, ha dolgozom az is diákmunka, nem kell eltartanom magam és még emlékszem arra milyen érzés volt hármast kapni kémiából. Te már felnőtt nőként tekintesz magadra és lehet az is vagy, de én nem, ezért mondhatni egy szinten vagyok egy 18 évessel, mert őt is ugyanúgy a szülei tartják el mint engem és ugyanúgy a tanulás a legfőbb feladata mint nekem.
2016. ápr. 9. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!