Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Csak Én fújom fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak Én fújom fel a dolgot? Kettőnknek van még közös jövője?

Figyelt kérdés

Pár hónapja újra beszélünk az exemmel,és úgy volt,csütörtökön elkíser engem a dolgomra. (Bár ezután nem biztos). Viszont tegnap a saját szememmel olvastam,hogy régen kb 2,5-3 éve milyen kérdéseket írt ki és milyen Privát üzeneteket írt egy lánnyal kapcsolatban. Azzal,akivel előttem volt. Mi 2 éve ismerjük egymást. Minden kérdése szinte a lánnyal kapcsolatos volt. Hogy van-e esély arra,hogy újra együtt legyenek? (A csaj dobta egy hét után ),mennyire megviseli a szakítás, majd'bele döglik.Hiányzik Neki, újra akarja kezdeni, soha nem lesz még egy olyan lány az életében, fél, hogy többé nem lesz senkije, szerencsés lehet az a fiú, aki majd vele fog lenni stb. Tudom,hogy ezek 3 évvel ezelőtt történtek, de nagyon rosszul esik, nagyon fáj, mintha a szívem tépték volna ki. Tudtam,hogy szereti,de azt nem,hogy ennyire. Úgy érzem engem fele ennyire sem szeret. Meg is írtam Neki mit érzek, de azt nem tudja mi a bajom. Nem tudja mi váltotta ki belőlem ezt.

Engem mostanában újra állandóan a becenevemen szólít, ahogy régen, és hogy manó varázsom van,ami sosem múlik el. Azt válaszolta a levelemre, hogy nem utál, sosem utált,és nem egy vagyok a sok közül, engem nem lehet pótolni semmivel sem,azt hiszi soha senki nem fogja úgy megérteni őt ahogy Én, baba manó csak egy van,és papa manóból is egy van. Én erre azt írtam, semmi nem is fog pótolni de bárki igen,és hogy vannak közösségi oldalak amiket előszeretettel használ. Nem futok olyan szekér után ami teli van. Erre azt irta nem ért engem. Nem tudja mivel váltotta ki ezt, de sajnálja,hogy így érzek. Azóta nem is írt semmit, hiába írtam Neki még sms-t is.



2016. ápr. 9. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Most te tényleg az "előtted lévő" dolgok miatt krenkölöd magad?


Hávazze... irigylem a nyomorodat. Komolyan.

2016. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túl kéne már lépned végre ezen a fazonon,megszakítani vele a kapcsolatot,és vissza se nézni.

Erről nincs is mit mondani ezen kívül.

2016. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!