Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túlzásba estem?

Figyelt kérdés

Tegnap összezörrentünk a párommal egy libácska miatt. Mielőtt mi összejöttünk, ő barátság extrákkal viszonyt folytatott ezzel a csajjal. Ezzel nem is volt gondom, mert múltbéli dolog, amin én nem változtathatok és idiótaság is lenne ezen összekapni. De amikor már a lány "csak úgy" alapon felhívta a páromat, h ő ennyit és ennyit fogyott, mondja, h büszke rá, na itt nálam elszakadt a cérna. Megkértem, h szüntesse meg a lánnyal a kapcsolatot, mert engem zavar ez a közelsége , h tudom, h a csaj szerelmet is vallott neki anno... A párom egyet értett velem, mondta, h elintézi.

Tegnap miközben a pasim vonatozott haza, kapott egy üzenetet a csajtól, h ő is ezen a vonatom van. A csajszi próbálta magához hívni a páromat, de ő nemet mondott. Kiborultam. Nem kiabáltam a barátommal, mert ő semmiről sem tehetett, egyszerűen tudtára adtam, h ez már sok, és ezek szerint nem küldte el megfelelő módon a kislányt, h még mindig nem tudja, h mi az, h nem... A párom szerint túlozásba estem, butának nevezett, h emiatt őt büntetem a veszekedéssel, miközben semmiről sem tehet. Én nem vele akartam összeveszni, hanem csak azt a tudtára adni, h egyszerűen nekem ez rosszul esik és neki is így esne fordított esetben... Lelkiismeret furdalásom van a tegnapi miatt, h tényleg inkább hallgatnom kellett volna...


2016. ápr. 9. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted.
2016. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztosan nem! :) De segítséget várok, mint megjegyzést! Köszönöm a megértésedet!
2016. ápr. 9. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Barátod elzavarta a csajt. Te ezen balhézol.


Háááát... [link]

2016. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem hiszem, h elzavarta, ha a lány még mindig úgy irkált neki, mintha mi sem történt volna. Tegnap küldte el őt elég érthetően... :/ Lehet tényleg túloztam, és nem kellett volna ezen kiakadnom, de... :(
2016. ápr. 9. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem estél túlzásba. Kérd meg a párod, hívja fel a libát előtted. Mondja meg, van egy komoly kapcsolatom, szeretem a barátnőmet. Tartsd ezt tiszteletben és ne keress többet.

Ha szeret a párod, ezt gond nélkül megteszi. Ha te pedig a saját füleddel hallod, jobban megnyugszol. ;)

2016. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

#5


Az kimaradt, hogy tűzd ki a karszalagot és mától a barátod köteles pukedlizéssel fogadni ha meglát.

2016. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4, 5


Tényleg nem szeretném őt sakkban tartani. Tegnap is azt mondtam neki, h nekem mindegy, h hogyan mondja meg neki (durván, finoman), h hagyja őt békén, csak jusson el a csaj tudatáig, h ez így nem okés. A barátom utána elküldte az üzenetet, amit küldött a csajnak, h hagyja őt békén.

Magamat sem szeretném védeni, de ha egy hárpia lennék, akkor már az első ilyen húzásánál kiakadtam volna, de nem... Adtam sok esélyt annak, h lenyugodjon!

2016. ápr. 9. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit tényleg túlzás. Ha nem hiszed, hogy kellő eréjességgel küldte el a csajt, akkor mondd meg, hogy szeretnéd megnézni, mit írt neki, vagy mondja el, amit neki mondott. De ezt azt írtad, hogy megtette. Ha a csaj nem kapcsol, akkor csak magát járatja le.

Én elhiszem, hogy ez egy szar helyzet, és kiborít, én is fel tudom húzni magam ilyesmiken. De barátod veled van, szeret, hűséges. A csaj arra se volt méltó, hogy kapcsolatba menjen vele. Csak dugogatta, aztán jött jobb. Maradj ez a jobb, és ne süllyedj le egy hisztis kis ... szintjére, mert csak a feszültséget kelted, ha több időt és figyelmet fordítasz erre a dologra.

2016. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8. Köszönöm és igazad van!

A barátom önszántából küldte el az üzenetet amit a lánynak írt, h hagyja békén, nem én kértem őt!

Azért is nyugtatott meg a te kommentárod, mert a barátom is körülbelül ugyan ezt írta nekem: h engem szeret, hűséges hozzám és a veszekedés helyett a kapcsolatunkat élvezzük!

Igazad van, nem szabad lesüllyednem a csaj szintjére, még ha nehéz is befogni a számat :)

2016. ápr. 9. 13:38
 10/10 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-.. itt a kérdésed. Már kérdezted. Ugyanaz a konkrét szituáció, ugyanaz az írásmód, és ott is leírtam, hogy talonban azért jó neki a csaj, hiába is van most jobb opciója.
2016. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!