Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Állandóan meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Állandóan meg kell játszanom magam egy kapcsolatban? Mért nem lehetek önmagam és mért nem lehet nemet mondani? (hogy ne legyen sértődés) Előző kapcsolatomnak ezért lett vége most kilátásban van egy másik, de ugyan így kezdődik ez is.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2016. ápr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

lehetsz

meglehet,csak nem mindegy milyen formában teszed

2016. ápr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Blade Bone ***** válasza:
Ezt nem értem.. Miért kell? És mi garantálja a megsértődést? Miért baj az, ha megsértődik? Miért akarsz mindenkinek megfelelni?
2016. ápr. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem fiú a kérdező. (ha mégsem akkor is ugyanez a válasz)

Azért kell megjátszani magad, mert nem a megfelelő párral vagy együtt. Ha majd megtalálod az igazit, nem kell megjátszani magad.

2016. ápr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:
100%
Az, hogy megjátszod-e magad, egyedül rajtad múlik. De mi az, hogy kell? Ki kényszerít rá? Ha valakinek nem tetszel úgy, ahogy vagy, akkor ő nem a te embered. Főleg, ha ez már az elején kiderül és ellentéteket szül.
2016. ápr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig légy önmagad. Magadért szeressenek ne az álcáért amit mutatsz. Ha megjátszod magad az már régen rossz.
2016. ápr. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg kell játszani magad??? Ha nem játszod meg.magad,nem állnak veled szóba vagy mi???

Az elég gáz

2016. ápr. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit pontosabban kéne kifejteni, hogy mit jelent a megjátszás. Az, hogy olyan dolgok iránt színlelsz érdeklődés (mondjuk meghallgatod a párod marha unalmas monológját és érdeklődést színlelsz) amik annyira nem érdekelnek, szerintem még belefér a békés együttélésbe, bár mondjuk jobb, ha tényleg megpróbálod érdekesnek találni amit mond.

Ha mondjuk a párod szeretné, hogy elmenjetek bulizni/kirándulni/táncolni, akkor szerintem a) tényleg opció, hogy az elején még bevállalod, aztán majd egy idő után már nem, b) úgy kell visszautasítani, hogy ne sértődjön meg. Velem a barátom pl. járt 2 hónapot táncolni (és nem csak jött aztán pofákat vágott, hanem élvezte), és az előző kapcsolataimban mindig fájó pont volt, hogy nem szeretnek táncolni. Most azonban kb. 2,5 éve nem jár, és nem zavar. Tudom, hogy sok a dolga :D Valami hasonlót talán te is be tudsz játszani. Szóval szerintem csak kommunikáció kérdése. Sok sikert!

2016. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha más képet mutatsz( "hogy ne legyen sértődés" ??) - akkor nem téged fog akarni, hanem azt a mást, amit mutatsz

És egyre jobban távolodsz saját magadtól és egyre bizonytalanabb leszel... minek ezt?

2016. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Azért van, mert nem válogatsz.

Ha már az elején látod, hogy a másikkal nem vagytok egy hullámhosszon, akkor minek erőlteted? Ha meg kell játszanod magad, akkor nem az a nő/pasi való melléd. Hagyd őt és keress olyat, aki illik hozzád.


Tudom, hogy itt sokak szerint az a baj, hogy az embereknek túl magasak az igényei. De ez nem igaz. Legyenek igényeid, ne állj le mindenkivel. Ha érzed, hogy nem fog működni, akkor keress tovább.

2016. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!