Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek boldog egy albán férfivel?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi hogy mik a szokásaik a nőkkel szemben? Hűséges típusok?

Egyik ismerősöm szerint minden nővel akivel tudnak össze állnak attól függetlenül hogy van feleségül vagy akár magyar barátnőjük.

Az illető nem Koszovói hanem PrízenIi

Arról hallottam hogy állítólag nem vehet feleségül magyar nőt.



2016. ápr. 11. 21:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Hát nem hinném. Az albánok furák. Egydül Dr.Albant tudom ajánlani: https://www.youtube.com/watch?v=ZpxzLABotMQ
2016. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan érdekelne, honnan szeditek össze ezeket az albán, török, egyiptomi, pakisztáni, meg tudj' isten honnan származó élőlényeket. Kint álltok az M5-ösön, és várjátok a nemzetközi fuvarozókat, vagy mi a jó franc? Kajak nincs elég magyar férfi a környezetetekben, akivel anyanyelvi szinten képesek lehettek megérteni egymást?
2016. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%

#2


Magyarral gáz járni a magyarok bunkók míg az albán/szír/egyiptomi csődör a kultúra maga. Sajnos ilyesmi van a nőcik fejében.

2016. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
46%
Ahaaaaaa, Enver Hoxha is milyen szex volt. ;)
2016. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Péksége van a városunkba. Es buliba jött oda bemutatkozni. Es en idáig az összes magyar férfiban csalódtam.
2016. ápr. 11. 21:40
 6/36 anonim ***** válasza:
87%

Ez a Gyakorikérdések.hu eddigi legszürreálisabb magyarférfi-ellenes bejegyzése.

Gondolom azért van lejjebb és jönnek a következők:

...milyen lenne egy Busman feleségének lenni

...milyen lenne egy tatu asszonyaként

...milyen lenne egy 11 hetes, megpenészedett, félzsíros Gouda-sajt asszonyaként?


Magyarország, én így szeretlek!

2016. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
57%
Muszlim szeretőm van elég régen, kb 3 éve. Meghalna értem, annyira szeret.. nem tudok olyat kérni, amit nem tenne meg, minden téren. Kutató mérnök, elég régen itt él, kifejezetten intelligens. NO1
2016. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
43%

7-es

Próbáljuk ki!

Mondd neki, hogy "Ahmed-cica, szaladgálj kérlek Brüsszel centrumában ebben a csini kis mellényben és Rue de la 72 Vierge-nél nyomd meg rajta ezt a csecse kis gombot!"

2016. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Egy férfivel nem, de egy albán szamárral igen. :)
2016. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Hahaha Inkább mondom neki, hogy Salim, Most egyedül szeretnék lenni pár napig... Kérdés ? Hol Draga ? Korfu, vagy Kreta?
2016. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!