Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy valaki nem tiszteli, nem figyel oda a párjára?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 21:32
 1/3 ~OnLány~ ***** válasza:

Ha velem lekezelően viselkedne,nem venne emberszámba,akkor én sem adnám meg a tiszteletet.

Figyeljen rám,legyen törődő,akkor én is az leszek.

2016. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet...vagy ezt a mintát tanulta el a szüleitől, vagy önző, esetleg lelki defektjei vannak, de lehet, hogy csak kisistennek képzeli magát. Exem ilyen típus, szólni kell neki, hogy hé, én is létezem, aztán pár napig próbál figyelni rád, utána meg jön újra az önzőzés meg a letojlak...
2016. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy nem találja tiszteletre/figyelemre méltónak.

Vagy csak egyszerűen nem hagyja magát lehúzni érzelmileg.

2016. ápr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!