Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen alapon várják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alapon várják el a csúnya emberek, hogy szép párjuk legyen?

Figyelt kérdés
Nem igazságtalan ez? Elvárni olyan külsőt a másiktól, amivel az illető nem rendelkezik? Csodálkoznak, hogy nem találnak párt?
2016. ápr. 12. 01:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem várok el semmit sőt nem is próbálkozom átlagnál szebb nőknél de így sem igazán jön össze semmi. Én olyan kb átlagos vagyok.
2016. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Alapból probléma, hogy így be vannak kategorizálva az emberek. Kit érdekel, hogy ki hogy néz ki, ha jól érzed magad vele? Szerintem ez rengeteg ember életét keseríti meg, akik jobban néznek ki, nekik lehet rossz érzésük mert lenézné a többi ember ha "csúnya" párt találna. A "csúnya" illető pedig nem mer kezdeményezni szebb embereknél, félelem van benne, önbizalomhiány... hát hol jó ez?
2016. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a "csúnya" embernek csak olyan társ kell akibe szerelmes és aki ezt viszonozza. Nem feltétlen a "bombázók"-ra hajtanak. Btw nem tehetnek arról ahogyan kinéznek, nem volt face edit option születéskor
2016. ápr. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Most neked mi bajod azzal,ha egy nem túl szép és egy szép ember együtt van és szeretik egymást? Ilyen erővel diplomás csak diplomásat keressen,hasonló anyagi szinten lévőt és hasonló korút.Van a világon mindenféle ember és nem mindenki a maga szintjén találja meg a párját.
2016. ápr. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Azt hiszed, az elet igazsagos? Milyen alapon?
2016. ápr. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Miért? Te szép vagy? :)

Mindenkinek mást jelent a szép, mivel nem vagyunk egyformák.

Mert mindenki ahhoz vonzódik, akit szépnek talál. De nem biztos, hogy az a személy, egy másiknak is tetszik.

De ebben, mi a kivetnivaló? Nehogy másokat akarjál már minősíteni, és megmondani hogy kit akarjon, ki a hozzá való.

2016. ápr. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szegény ember is szép autóra vágyik.

Ez egy vágy, nincs vele baj.

A kérdés az, hogy megelégszik-e a rosszabbal. Ha nem, az az ő baja.

Ennek a helyzetnek ez az átka, nem teljesedik be a vágya, ezért meg kell elégedie azzal, ami jut.

2016. ápr. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én ehhez csak annyit tudok hozzátenni, akár hányszor láttam itt kirakva képet,hogy "nem kellene bomba csaj, csak ilyen aranyos"....hát, mindig minimum átlagos, de inkább jó csajok voltak kirakva.

Ergo, gondolom ez megy az életben is.

Ha mindenki a saját kategóriájában keresgélne egész biztosan találna párt.

Ettől még lehet jó nőnek nem túl jóképű palija, és fordítva is,mégha nem is ez a jellemző.

2016. ápr. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Nem az a természetes valahol, hogy az ember mindig jobbra vágyik? Legyen szó tárgyról, vagy párról, tök mindegy. Ha valaki nem illene egy divatmagazin címlapjára, akkor már nem is lehetnek nagyra törő elvárásai? Ugyan már, sose értettem az ilyet. Miért zavar téged az, hogy más mire vágyik? Az ő dolga, hogy mit szeretne elérni/megkapni és az is az ő dolga, hogy összejön-e. Foglalkozz inkább magaddal.
2016. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Onnan, hogy mindenkinek kijár, hogy vonzódjon a párjához, és az emberi értékeket nem a külső határozza meg. Meg mert a média kétdimenziós szépséget tol elénk, és mert gondolom te se örülnél, ha a párod csak azért lenne veled, mert nálad jobbakat nem kapott.
2016. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!