Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan probléma a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan probléma a kapcsolatodban, házasságodban, amiről nem mersz a feleségednek beszélni? Miért nem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne kapcsolatom akkor lenne ilyen probléma. Számos dolog van amit el se mondanék, ami lehet sajnálatos de ez van. Az a baj, hogyha teljesen megnyílnék, akkor kb az lenne, hogy nem fogadna el senki, nem kellene egy ilyen ember senkinek sem. Persze ez így leírva undorítóan hangzik, mert ezzel "átverem" a másikat mert ha valóban tudna/tudná rólam mindent/minden érzésem akkor szerintem kevésbé lennék szimpatikus, vagy kevésbé szeretne.


Nem tudom milyen jellegű dolgokra gondoltál, érzésekre-e vagy eseményekre, vagy belső problémákra. Bár ha a kapcsolatban van probléma akkor azt többnyire ő is érzi. Bár gyanítom olyan jellegű dologra gondoltál ami egyéni, hogy valaki valamit nem kap meg a másik féltől érzelmileg vagy szexuálisan és ebből adódik a gond. Erre azt tudom mondani, hogy az ilyet kár halogatni meg kell próbálni megbeszélni. Amit az elején írtam az az én szemszögemből esedékes előrelátható problémák.

2016. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy nem fogadna el senki? Ez nem igaz.
2016. ápr. 12. 08:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha probléma van, akkor azt megbeszélem mindenképpen. Persze vannak dolgok amikről nem beszélek vele. Ennek sok oka lehet, de a félelem nincs közte.
2016. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyan egyszerű oknál fogva gondolom, hogy számos tapasztalatom van el nem fogadás terén. Nem arról van szó, hogy idegen vagy random lányoknál/nőknél próbálkoztam volna valami idegesítő általánosító szöveggel, hanem számos olyan ember volt már az életemben mind barátilag és kapcsolatilag is akinek egy idő után feltűnt azaz egyszerű dolog, hogy ő belőlem nem kér, mert nem tud elfogadni olyannak amilyen vagyok. Legutóbb is nagyon megjártam, egy baráti kapcsolat terén, pedig nem csináltam semmi rosszat.
2016. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nincsen. Azért is vagyok vele mert mindent megtudunk beszélni és általában, még ha nem is konkrétan de egy-egy gondolatmenetével is segít. Érdekes dolog megvitatni a problémákat a nõkkel mivel teljesen más szempontból közelítik meg a dolgokat.
2016. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#1: ez tévedés. Mindenkinek megvannak a gyengeségei és rossz tulajdonságai. De megnyílás nélkül nem is tud senki elfogadni, és nem lesz igazán jó, mély, őszinte kapcsolatod. Nem hiszem, hogy te valami miatt különösen rossz lennél és ne fogadna el senki. Ha ilyen rossz véleménnyel vagy magadról, akkor vagy a saját magadról alkotott képpel van gond, vagy a másokról alkotott képpel. Nem gondolod?


Kérdező: nincs ilyen probléma, mindenről merek beszélni neki, és fontosnak is tartom, hogy ne legyenek ilyenek.


Van persze néhány meredekebb szexuális téma, amit még nem hoztam fel, de majd idővel, az nem számít problémának.

2016. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6:


Nem szoktam tévedni, ha tévedek is azt ritkán teszem.


"Mindenkinek megvannak a gyengeségei és rossz tulajdonságai."


Igen, ez tény de változó mértékűek.


"De megnyílás nélkül nem is tud senki elfogadni, és nem lesz igazán jó, mély, őszinte kapcsolatod."


Ez is tény, de ha megnyílok akkor meg nem lesz semmilyen szóval valamit valamiért.


"Nem hiszem, hogy te valami miatt különösen rossz lennél és ne fogadna el senki. Ha ilyen rossz véleménnyel vagy magadról, akkor vagy a saját magadról alkotott képpel van gond, vagy a másokról alkotott képpel."


Különösen annyira rossz nem is vagyok, csak nehezen értenek meg. A képpel amit magamról alkotok kisebb a gond mint azzal amit én alkotok másokról. De nem szoktam ítélkezni amit másokról alakítok ki azt általában tudatosan teszem tapasztalatok alapján.

2016. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nincs. Ez az első ilyen ilyen kapcsolatom már 4x felett ahol abszolút minden megbeszélhető egymással mindenféle szégyenérzet meg "vajon mit gondol rólam" érzés nélkül.
2016. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, van, hogy lefeküdnék más nőkkel is.

Hogy miért nem lehet vele megbeszélni?

Mert kidobna, pedig nem lecserélni szeretném őt, csak más nőkkel is szexelni.

2016. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Keito ***** válasza:
Az emberek többnyire a kapcsolataikban bátran megbeszélik a házasságukban felmerülő problémákat, de a házasságukban nem szólnak egy szót sem a kapcsolataikban felmerülő gondjaikról. Egy idő után a házasság problémái a házassággal együtt megszűnnek, miközben a kapcsolati gondok lassan házassági gondokká érnek, amelyeket az újabb kapcsolatokban ismét jól meglehet beszélni…
2016. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!