Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy viselkednétek ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselkednétek ezek után?

Figyelt kérdés

1 éve együtt élek a barátnőmmel . A házi munkát megosszuk . Ő mos, takarít . Heti kb 1x ki mos, két hetente kitakarít .

Én mosogatok, főzök, ha valahol kupi van akkor összepakolok .

Többször észre vettem már, hogy a barátnőinek, illetve az anyjának fényezi magát .

Pl.: filmet néztünk, majd utána sütöttem húst ebédre. Egy óra múlva hívja az anyja, közli vele ,, bocsi csak főztem" ..

Persze ezt ugy, hogy én véletlen hallom meg .

Múltkor azt hitte elmentem , a konyhában ültem , majd közölte a barátnőjének telefonon, hogy költöm az ő pénzét , nem tudok félre tenni, tőlem nem akar gyereket .. Soha nem kerek tőle egy forintot sem . Most adott nyomtatásra , 20ft/ oldal volt az ára . Ezen kiakadt, hogy milyen drágán nyomtatok.

Saját pénzből veszek ennivalót, mindent ..


Egy éve lakunk együtt 3x főzött tejbe rizst és minden vitán végig hallgatom hogy ő cseléd ... És ezt a barátnőinek is hangoztatja ..


Múltkor megelégeltem összepakoltam, mert ugy beszélt velem mint egy csicskával .( sajnos jogosan ) . Akkor bőgött meg sírt meg letérdelt, hogy nem tud nélkülem élni .. Egy hét múlva a barátnőinek megint nyomta a kamu szöveget, hogy nem érzi jol magát, ugy érzi egy cseléd ..


2016. ápr. 12. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a nő nagyon el van telve magától és a saját kiszínezett világában él, ahol torz módon ő a "Jani", mindenki más pedig a fos. Ismerke ilyen embereket (nőt, férfit egyaránt). Rémesek amúgy lehet váltanod kellene.
2016. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lennék egy olyan emberrel együtt, aki így bánik velem.. Pláne nem fogadtam volna vissza, csak mert sír meg letérdel - ezzel nem teszi jóvá azt, hogy csicskaként kezel és lejárat mások előtt.


Nem érzi jól magát? Menjen nyugodtan, vissza se nézzen.

2016. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg igy van..

Továbbá : ossze költöztünk egy éve, mondván ,, van egy évem a suliból" most , hogy végzett beiratkozott plusz egy OKJ-ra , mert neki nincs kedve dolgozni , több lábon akar állni ..

Az apja külföldön dolgozik , ő fizeti neki az albérletet, plusz kap ~30 E Ft-ot diákmunkáért. Igy kb 130 ezer a havi költségvetése ..

Minden második héten leugat, hogy mennyit dolgozik, tanul, kutyaja is van ..

2016. ápr. 12. 14:52
 4/10 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Küld már el az retkes f a s z b a az ilyet bvszki. Csak megkeseríti az életedet, keress mást, aki nem ilyen (nincs is erre megfelelő jelző).


Soha nem fogom megérteni, hogy miért élnek ilyen párkapcsolatban emberek. Ennyire féltek egyedül lenni X ideig?

2016. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akárhányszor (3-4) akartam szakítani mindig az lett a vége, hogy bőgött , csokolgatott meg le ígérte a csillagokat ...
2016. ápr. 12. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Halott kapcsolat, hazudós hülye p...

Szakítanék.

2016. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bőgött és ígérgetett.. már bocs, de és akkor mi van?


Ígérgetni, pofázni bárki tud, ha ezt nem követik tettek, el is vitte a fene az egészet. Ő pedig már bebizonyította, töbször is ezek szerint, hogy csak s-gget csinál a szájából.


Ha ezek mellett te jól érzed magad a kapcsolatban, akkor hajrá, viseld még el x évig, de ha szakítani akarsz, akkor vedd ki a golyóid a barátnőd retiküljéből és ne táncolj vissza, csak mert bőg és rinyál.. Ha ennyire nem tudsz kiállni egy döntésed mellett, akkor meg is érdemled.

2016. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van ! Tényleg úgy néz ki nem fog változni ..
2016. ápr. 12. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha benne lett volna a hajlandóság, hogy változzon, már réges-rég megtette volna.
2016. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy érdemes ezzel még foglalkozni. Ha tényleg ilyen és nem javul, hajítsd ki a vérbe.


Viszont neked is tanulnod kell az esetből. A leírtak alapján a te hibád is, hogy ide fajult a helyzet, mert nem hoztad fel a dolgokat, nem beszéltétek meg, nem álltál ki magadért. Ez nem veszekedést jelent, hanem normális kommunikációt és problémamegoldást.

2016. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!