Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hosszú ideig rossz párkapcsolatban éltek, azoknál minden esetben válás/szakítás lett a vége? Vagy sikerült megmenteni a kapcsolatot? Mi mindent tettetek meg érte?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy vagy együtt maradnak és

1. nyíltan vállalják, hogy nem működik,

2. hazudják, hogy működik,

3. különválnak útjaik.

Vannak-e csodák?



2016. ápr. 12. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Hat, ez jo kerdes. Mi 5 eve vagyunk egyutt; nem mondom, h nincsenek nehezsegek, de jol megvagyunk, minden mukodik...majd valaszolok erre a kerdesre 30 ev mulva :D
2016. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megmenteni akkor érdemes, ha nincs senki, akiről áradozol a házastársad mellett. Ha csak ő van mindig is ő volt, ő az igazi tutira, nincs ott a kis ördög. Van ilyen fiú ismerősöm pl., csalja a felesége ugyanazzal az ember 1 éve, ő meg egy másik lányról álmodozik,ismerkednek 1 éve. Az ő házasságukat pl. nm támogatom. Igen az általad vázolt 3 típus van, csodák nincsenek.
2016. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás lett a vége. Sokáig próbáltam menteni, aztán rájöttem, hogy semmi értelme.
2016. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakítás lett a vége, és nem kell ehhez harmadik fél. Más, ha vannak hullámvölgyek, és megint más, ha már menthetetlen a kapcsolat. Én mindegyiknél elég ragaszkodó voltam, tehát nem hajítottam el az első buktatónál a kapcsolatot. Próbáltam többször is megbeszélni a másik féllel a gondokat, de amikor már tényleg nyilvánvalóvá vált, hogy csak szenvedünk egymás mellett, inkább lezártam a dolgot.
2016. ápr. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JaniB válasza:
Én mindenröl lemondtam csakhogy a kapcsolatunk müködjön mivel biztos voltam benne hogy párom szeret. Sajnos ugy néz ki az ő általa táplált szerelem irántam elég gyenge mert az ismerősökkel szivesebben van és mindenféle logikus érvekkel kezd traktálni, hogy miért jó az ha inkább távol van tőlem Magyarországon. Szóval a válást fontolgatom.
2016. ápr. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiegészítem a kérdést: És ha gyerek is van?
2016. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!