Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy most így érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy most így érzem magam?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a barátommal, mert hazudott nekem, azt mondta, hogy azért tette, hogy ne legyen rossz kedvem. Emiatt megingott a bizalmam és annyira rosszul éreztem magam, hogy inkább eljöttem tőle. Másnap egész nap csak feküdtem az ágyban és sírtam, nem is keresett, minden telefon-hangjelzésre felkaptam a fejem mert azt hittem ő írt vagy valami, de nem, ráadásul rémálmaim voltak arról hogy megcsal... Aztán következő nap csak eljött hozzám, hogy hiányzok neki, rossz neki nélkülem, megbeszéltük, hogy nincs több hazugság és őszinte lesz velem. Ő nagyon örült nekem, én is örülök hogy kibékültünk, de mégis furán érzem magam... Nem tudom elmagyarázni miért, még mindig bennem van hogy egész nap sírtam miatta meg a rémálmok... Azt mondta hogy megérti, és azon lesz hogy visszaépítse a bizalmam. Örülök ennek, de most mégis szomorú vagyok és itt sírok már megint...


Miért van ez? Ez normális? El fog múlni?


2016. ápr. 12. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért az se mindegy, hogy miben hazudott, mert lehet, hogy csak bolhából csinálsz elefántot.

Oké, hazudott, de miben?? Ez azért nem mindegy!


Minden elmúlik egyszer, ha teszel érte, hogy elmúljon. Ha viszont megingott a bizalmad benne, és ez idővel se múlik el, akkor jobb lesz szakítanotok, mert egy kapcsolat alapja a bizalmon múlik! Ha az elvész, akkor nincs értelme erőltetni az egészet!

2016. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te legalább megbocsájtottál neki, én szarabbul jártam. 28/F
2016. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!