Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak maradjak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak maradjak vele?

Figyelt kérdés

a párommal 4 éve együtt élünk van egy kislanyunk is 1 éves. De én nem szeretem a páromat mar nem beszelunk nem csinálunk semmit együtt es a szülei is nálunk laknak.

Mi ketten "eg" es "föld" vagyunk (ellentetek) nem találunk es ezt csak nem rég vettünk észre. Sokat veszekedunk es mindig azt kérdi hogy mit akarok maradok vagy megyek visza anyamhoz a gyerek nélkül :(

Meg van egy baj én szeretem a volt páromat nem tudtam elfeledni es o iis ugy erez. Mit csináljak ha a párommal maradok tönkre teszem az életemet es ha megyek akkor meg a lányom nélkül maradok es én azt meg nem akarom. Kérlek adjatok tanácsot

bocsi ha hosszú lett



2016. ápr. 14. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mész, és viszed a lányod. Nem ő dönti el, hol marad a gyerek, hanem a bíróság.
2016. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 éves gyereket nem fognak az anyjától csak úgy elvenni, és kicibálni a megszokott környezetből...

Próbálkozhatsz ilyen megosztott felügyelettel, bár ahoz is pici még a baba...

2016. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi szépen a válaszokat, nem vagyunk házasok es a gyerek az o nevet viseli mit tegyek?
2016. ápr. 14. 12:10
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Igen,ilyen kis gyereket nyomós ok nélkül nem vesznek el az anyától.

Szóval tipli van gyerekkel együtt,ennyi.

2016. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben mennek a gyerekkel egyutt. Azt nem o donti el, h a gyerek marad, hanem a birosag. De a birosag meg nem fog komoly ok nelkul elszakitani egy ilyen pici gyereket az anyjatol. Jobb egyedul, mint egy gaz parkapcsolatban. Ne a gyerek tartson ossze titeket. A gyereknek se jo, ha a szulei csak kenyszerbol vannak egyutt.
2016. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólóknak igaza van, jogilag. A párod fenyegetőzése alaptalan, ne higgy neki, a gyerek nálad lehet, nem a párod dönti el.
2016. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi szépen a válaszokat
2016. ápr. 14. 14:49
 8/8 A kérdező kommentje:
külföldön élünk itt nem tudom hogy ilyen helyzetben. Az útlevéle meg nincsen nem tudom kivinni az országból es o nem fog bele egyezni hogy kivigyem:(
2016. ápr. 14. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!