Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Szex, lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Szex, lánnyal való együttlét? Többi lent

Figyelt kérdés
Arra a két dologra lennék kíváncsi, hogy történt-e veletek olyan, hogy a lány akivel elsőnek voltatok együtt megjegyzést tett a péniszetekre, hogy kicsi? Esetleg aktus közben érzékeltette volna? Másik pedig, hogy a saját péniszed kicsinek gondoltad de az aktus közben rájöttél, hogy a lány igen is élvezi és nagyot tévedtél a méret kapcsán! A válaszotokat előre is köszönöm !

2016. ápr. 14. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2016. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem, csak az ellenkezőjét mondták. Én mondjuk mindig átlagos méretűnek gondoltam; szerencsére nincs összehasonlítási alapom. :D
2016. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Párom így járt. A nő folyton hangoztatta, hogy bezzeg az addigi pasijai.

Azóta eltelt tíz év, de még mindig kisebbségi komplexusa van emiatt, mikor mi összejöttünk, akkor is hónapokig rettegett, hogy kevés lesz nekem, egyszer úgyis elhagyom, ami sajnos a mai napig merevedési zavarokban nyilvánul meg.

(Egyébként meg nincs is gond a méreteivel, egyszerűen neki olyan a pénisze, hogy - nem tudom, mi az orvosi kifejezés erre - jócskán össze tud húzódni, de ha merevedése van, akkor teljesen normális méretűre "nő".)

2016. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Azt vér-pénisznek hívják.

Amelyik eleve méretes és inkább csak merevedik, mint nő, az pedig a hús-pénisz.

2016. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk lány vagyok, de sosem tettem szóvá, ha úgy véltem, hogy elég kicsi a srác farka. Szerintem bunkóság.
2016. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mi az a méret amit kicsinek véltél?
2016. ápr. 15. 07:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülye dolog ez a farokméret téma! Egy átlagos 17-es mérettől kb. 4 centivel tér el +/- irányban 99,9%-ban. Ez nagyjából 20%-os eltérés. Ez ne olyan óriási. Mint pl. a nőknél a mellméret: az AA-s és az E-F közt több 10-szeres eltérés is lehet.
2016. ápr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!