Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik akkor ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor ha két ember későn jön rá mégsem illenek össze?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok becsúszott a baba elég hamar ami nem is baj, ennek ellenére mind a ketten szeretjük és szerettünk volna...nekem van félretett pénzem a páromnak nincs folyton megy a vita ami lassacskán síráshoz vezet hogy mit mennyiért veszek a gyereknek igaz besegít de nagyon keveset :( ő akar lenni a gyerekkel miután megszületik...teljesen önfejű makacs néha tudom kezelni de belefáradtam az örökös vitába...hogyan tovább,ti mit tennétek?6hónapja vagyunk együtt!
2016. ápr. 14. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Külön utakon mentek tovább és nincs több veszekedés.

Ha nem tudtok közös nevezőre jutni, mert az egyik jobbra tart, a másik balra, akkor sajnos nincs megoldás.

Azért még próbáljátok ezt megbeszélni a baba születése előtt, különben a gyereknek is rossz lesz...

2016. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ti lennétek az egyetlen pár akik gyerek után szétmennek....
2016. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát azèrt pár vita miatt nem kel rögtön arra gondolni ,hogy szedés a sátorfádat ès tovább állást,csak komolyabban elkel beszèlgetnetek ès megoldani ha lehet a vita tárgyát.Sokak mást sem tudnak tanácsolni ohh hagy ott aztán minden sokal jobb lesz.Adj magadnak ès párosnak is időt hogy fel lehessen fogni,dolgozni hogy igen egy közös gyerek lesz hamarosan.
2016. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!