Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan uzhetnem ki magambol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan uzhetnem ki magambol ezt a bizalmatlansagot?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon csunya csalodasom par evvel ezelott, es ugy erzem, h ez a "seb" ez a trauma meg mindig bennem van olyannyira, h bizalmatlan vagyok a jelenlegi parommal is. Nem adott ra okot, mindig bizonygassa, h mennyire szeret, h milyen fontos vagyok neki es h allitolag meg egy nobe se volt olyan szerelmes mint belem, megis rettegek a megcsalastol... Ha azt mondja, h megy ide-oda akkor elkezdek felni, h vajon tenyleg oda megy-e. Ezt neki nem mutatom ki, de belul megis orlodik bennem :/ szerintetek kulso segitsegre lenne szuksegem? Pszichologus? A baratomnak nem szeretnem elmondnai ezt a felelmemet, mert nem akarom, h elszomorodjon, hiszen ok nelkul parazok es ok nelkul vagyok bizalmatlan... Nem szeretnem, h ez miatt esetleg kiabranduljon belolem es emiatt elveszitem ot... Nem tudom, h jo otlet-e, ha tudna, h mi zajlik bennem?! Mit tegyek? :(
2016. ápr. 14. 19:59
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan elmondhatod neki a félelmed,ha szeret,akkor meg fog érteni és megnyugtat!Ha ezek után sem tudsz bízni benne,érdemes lenne felkeresni egy szakembert,aki segít mert így soha nem leszel boldog!És ráadásul lelkileg teljesen ki fogsz készülni!Sok erőt kívánok neked!
2016. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szereted a pasidat,akkor mond el neki a félelmeidet és kérjél külsős segítséget!!!

Borzasztó nehéz valami olyannal megküzdeni, amit nem mi követtünk el, mégis nekünk kell megtalálni a megoldást és a kivezető utat. Nagyon hálátlan szerep ez, én majd 1 évig csináltam....soha többet. Egy sérült ember vergődését nézni nem csak elkeserítő, de kiábrándító is, mert magától is ki tudna jönni a gödörből ,de a másikat húzza inkább bele.

38F

2016. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ElekTamás88 ***** válasza:

Mond el a párodnak az egész sztorit, és hogy emiatt félsz, hogy elveszíted. Ne tartsd magadban, mert nem fogja tudni miért vagy féltékeny, miért vagy bizalmatlan. Ha ő az igazi, akkor megérti, és elfogad úgy ahogy vagy!

Sok sikert, sok boldogságot! :-)

2016. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a biztatast es a segitokeszseget! Halas vagyok, h nem azzal ugortatok a torkomnak, h "akkor minek vagy valakivel", hanem ertitek, h mire akartam kilyukadni :) hullamokban jon ram ez a ketsegbeeses... Ma is egesz nap kedvetlen voltam, nem tudtam normalisan beszelni a parommal, mert mart belulrol ez a dolog. Eszre is vette rajtam, de egy "semmi gonddal" lezartam a temat :) tudja szerintem, h ma valami gondom volt es en is ugy erzem, h el kell neki mondanom. Tudja, h volt nekem az a szakitas ami megviselt, de szerintem azt nem gondolta, h ennyire, h az kihat a kapcsolatunkra is
2016. ápr. 14. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is javasolták, mond el neki szépen és őszintén a félelmeidet. Máskülönben ez mindig bennedmarad és csak lelkinyomást gyakorol rád.

A volt barátnőm is ilyen sajnos, és szakított. De úgy hogy nem mondta el az okot. Neki pl. rátett az is egy lapáttal, hogy 7 évig egyedül volt, túlságosan is hozzászokott a magányhoz. (van egy kisfia is.) Én sok voltam neki, de nem merte elmondani, mert azt hitte hogy ezzel megbánt. Meg ugye az első kapcsolata is egy nagy csalódás volt, akitől van a gyermeke. Nem tudott teljesen megnyílni. Pedig szeretett nagyon, ahogy én is őt, meg a kisfiát is.

Mond el szépen a párodnak, mert ez mindkettőtökre kihat. Utána meg fogsz könnyebbülni.

2016. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. mondd azt neki, hogy nehezen bízol meg bárkiben, de benne szeretnél.


2. mondd azt neki, hogy megbízol benne, akkor is, ha nem megy még.

én ezt csináltam tegnap valakivel, aki még fontossá válhat. és mivel betartom a szavam, igyekszem. tudod, önbeteljesítő jóslat. természetesen nem őt akarom becsapni.

2016. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerem a helyzetet, míg egyszer a kedvesem le nem ordította fejemet, hogy ő - ő, és hagyjam el már a korábbi nyomi élményeimet.

Nekem ez segített, de tényleg de azt hiszem ez a szerencsés helyzet.

Ha az ő segítségével se tudsz ezen túllépni akkor agyturkász.. tudnak ők, láttam már.

Ez így borzalom, és nemhogy múlna, de erősödik is.

2016. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!