Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany188 kérdése:

Mit kéne tennem? L/20

Figyelt kérdés
A párommal 4 hónapja vagyunk együtt, eddig minden szép és jó volt, sose veszekedtünk. Már az első hónapban nagyon szerelemesek voltunk egymásba, és bemutatott mindenkinek, aki számára fontos. Két hete azonban munkahelyet váltott - nem tudom, ez mennyire befolyásolhatja ezt - és azóta azt érzi, hogy nem hiányzom neki, hogy eltűntek az érzései. Megkérdeztem, mit akar, mondta hogy nem kérhet ilyet tőlem, de most egyedül akar lenni egy kicsit és nem tudja, visszatérnek-e majd az érzései. Én belementem, mert nem akarok szakítani, meg szerintem ő sem, mert utána meg megfogta a kezem és csókolóztunk is és utána írt facebookon is, úgy mint korábban. Engem ez a szitu nagyon megvisel, mert nagyon szeretem és vele képzelem el a jövőmet is.

2016. ápr. 14. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van:


1. Vagy vársz türelmesen, majd lesz valami. Nem zaklatod. Csak akkor segítesz neki és adsz tanácsot, ha kéri.

2. Szakítasz, és egy másik sráccal ismerkedsz.

2016. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom Ő is hasonló korú lehet.....

Valami miatt összezavarodott, lehet ez stressz, megváltozott körülmények, kevesebbet tudtok találkozni, valami külső körülmény ijeszthette meg.

A helyedben várnék egy kicsit és bátorítanám, győzze le a kétségeit és kezdeményezzen.

38F

2016. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
Szerintem kevés olyan pasi van, akire érdemes várni. Szerintem az égvilágon semmi értelme nincs a "várjunk amíg összeszedi magát" dolognak. Ez gondolom szakításnak minősül, és gondolom arra is számít, hogy majd mikor magához tér, te még mindig ott leszel. Aki nem kész egy kapcsolatra valakivel MOST, az tanulja meg nem vesztegetni mások idejét. Vagy szakítson, vagy próbálja meg úg, hogy működjön a dolog, de ez az írogatok neked, és pazarlom az időted meg az érzelmeidet, és biztatlak, hogy később minden jobb lehet, de közben nem szeretlek, és azt se tudom, mit akarok, és a is lehet, hogy az új kolleganőmet dugom dolog elég gáz. Szerintem.
2016. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"és a is lehet, hogy az új kolleganőmet dugom dolog elég gáz."


Pontosan ez ugrott be nekem is elsőre:D

Ez a szünetet kér,meg nem tudja mit akar,hát nem néz ki jól a jövőre nézve,maradjunk ennyiben.

Várhatsz rá,de megéri?

2016. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éppen mással akar dugeszolni, erre kell a szünet. Egy munkahely váltás nem változtatja meg az ember érzéseit. Fixen más van a dologban. Felejtős a srác.
2016. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Új munkahely. Új kolléganők. Vajon mitől tűntek el az érzései? 4 hónap az még nem kapcsolat. Ő nem is gondolja komolyan. Rohadt naiv vagy!
2016. ápr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!