Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveslem az együttléteket?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy év után drasztikusan lecsökkent az együttléteink száma. Régen sokkal többet voltunk együtt. Bár akkor is én erőltettem jobban.


Ma már heti egy az átlag. Egy héten kb 3-4 napot vagyunk együtt. Ebből jó, ha egyszer szexelünk. Van, hogy kéthetente. Próbálkozni már nem szeretnék,hónapokig azt csináltam, baromi megalázó, amikor visszautasít és ahogy visszautasít.


Inkább játszik későig a telefonján vagy a gépen, és nem fárasztó a munkája. Ő 29 éves.


2016. ápr. 14. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Milyen neműek vagytok? Mióta vagytok együtt? És a legfontosabb: beszéltél-e valaha neki erről a problémáról?
2016. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
minden kapcsolatba vannak hullámvölgyek. most ilyenbe vagytok. adj magatoknak időt! hidd el túllendültök rajta :)
2016. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat, én vagyok a nő, 25éves ő a férfi.


Igen, de tipikus férfi. Nem lehet vele erről beszélni. Csak egy "jaaj szívem" van, meg "persze, hogy tetszel", "ne csináld már". Ha tovább mondom, akkor befordul hisztisen az ágyban, majd elalszik.

2016. ápr. 14. 21:25
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Valaki nem elég izgató a pasijának.

Most vagy rinyálsz egy fapados kinézetű fórumon vagy nekiállsz edzeni, sminkelni, csábítani szexi ruhában...

2016. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mindenképp bennem van a hiba? Rendszeresen sminkelek, edzek, nem vagyok kövér. Szexi fehérneműk is vannak. De tuti nem veszek többet, mert kb fél percig van rajtam, őt az ilyen nem, vagy nagyon ritkán érdekli. Ha többször veszek fel ilyet még úgyse fogja, mint eddig. Jobban szereti a bőrömet fogdosni, mint a fűzőt. Ő ilyen.

Azt sem hiszem, hogy nem tetszem neki, mert nagyon féltékeny. Rám sem nézhet senki.

2016. ápr. 14. 21:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk dettó ez a helyzet.

Már nagyon gondolkodom rajta, hogy jó lesz-e így hosszútávon.

De ha valakinek alacsonyabb az igénye a szexre, a másiknak meg sokkal nagyobb, akkor ezt nem hiszem, hogy össze lehetne egyeztetni.

2016. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor viszont gyere át hozzám. Szívesen elszórakoztatlak, aztán rendelünk sushit.
2016. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na hát ez az, még ebben a heti egyben kiegyezek. De ha egy év után itt tartunk, akkor mi lesz tíz év múlva? Én ettől félek...
2016. ápr. 14. 21:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanígy történt. Még nem találtam rá megoldást.
2016. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És nálatok is te akartad többször az elejétől kezdve? Régen nekem mindig belement a dologba, mostmár nem is merek próbálkozni...
2016. ápr. 14. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!