Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lennének olyanok akik tisztázn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennének olyanok akik tisztáznák ezt nekem?

Figyelt kérdés
Barátommal fél éve együtt vagyunk, az elején olyan "álomkapcsolatunk" volt, de manapság már kételkedem az egészben. Már számtalanszor felhoztam a témát mire mindig ugyanazt kaptam válasznak ( szeretlek,de....) és attól tartok hogy csak olyan pótlékok vagyunk egymásnak, és hogy őszinte legyek hiányzik az első négy hónapi kapcsolatunk. Olyanok akiknek volt/van ilyen tapasztalatuk kérem írja le, ő(k) hogyan tudták ezt megoldani.

2016. ápr. 14. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia


Én az exemmel megfutottam ezt a kört vagy legalábbis hasonlót. Erre igazából nincs megoldás. Egyszerűen vagy arról van szó hogy kialudt az a tűz ami az elején megvolt, vagy csak úgy gondolja hogy mégsem passzoltok egymáshoz. Mi próbáltunk változtatni dolgokon, megbeszélni, de a vége az lett hogy elváltak az útjaink.

2016. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, szakítottunk. Vége a rózsaszin ködnek és rájössz, hogy nem is olyan amit elhitettél magaddal.
2016. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, féltem hogy elkerülhetetlen a szakítás és most igazoltátok félelmem.
2016. ápr. 14. 23:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért lényeges, hogy a de után mi jön???
2016. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fish1 ***** válasza:

A "szeretlek,de..." szerintem már nem igazi szerelem. Aki igazán szeret, ott nincs de.

Érdemes lenne beszélgetnetek, hogy mi változott meg, és hogy lehetne megoldani. Ha sehogy, akkor ez ennyi volt.

2016. ápr. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szeretlek, de..."

"..., de szeretlek!"


A különbség! Így!

2016. ápr. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy van köztetek valami gond és nem előre, hanem hátra nézel. Az kellene elsődleges legyen, hogy a jövőben mi az amin kell változtatni, hogy jó legyen, ne a múltat akard, annak vége.

Szerintem minden kapcsolatban van ilyen, viszont a kétely a legnagyobb ellenséged. Ha volt 4 hónap, ami álomkapcsolat volt, akkor lehet megint ilyen álomkapcsolat, de azért tenni kell. Kaptál egy ízelítőt belőle "ingyen", de ez nem jelenti azt, hogy ez mindig így lesz. Kényelmes az, amikor az ember úgy kap valamit, hogy nem kell megdolgoznia érte.

2016. ápr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat "álomkapcsolatnak" indul, aztán van, amelyik 20 év után is az, van amelyik fél évig se...

Én szeretem a kedvesemet, semmi "de" - két év után még mindig csak felfelé...

Ha jól látom, egyikőtök sem rajong már úgy igazán, se a másikért, se a kapcsolatért.

Meg az elején mindenki "viselkedik" lehet a párod már úgy érzi, elérte, amit akart, és most kezd kibontakozni a neked nem annyira tetsző igazi énje.

2016. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De miért félsz a szakítástól?


Valóban nem a világ legegyszerűbb dolga volt, de két értelmes felnőtt embernek nem okozhat túl nagy problémát. Mi azóta is barátok vagyunk de ennyi, semmi több.

2016. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!