Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem miért nem akarja az anált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem akarja az anált?

Figyelt kérdés
A barátnőm előttem sok fiúval csinálta a szex ezen formáját. Miután mi összejöttünk, ő kérdezte, hogy én szeretem-e, mert ős igen. Nekem is feltűnt, hogy nagyon fel lehet izgatni azzal, ha hátul fogom meg, vagy az ujjammal izgatom a hátsó bejáratot. 2x csináltuk azóta, már 2,5éve együtt vagyunk. Mindig arra hivatkozik, hogy túl nagy a méretem ahhoz, hogy neki jó legyen. Időközben az is kiderült, hogy állíítása szerint a konkrét anált annyira nem is szerette soha, csak az aktuális partner kedvéért csinálta, hogy nehogy kevés legyen neki, amit a barátnőmtől kap. Így szépen beletörődtem, hogy neki ez nem is igazán jó, meg az én méretem is nagy neki a tapasztalat alapján, így elhessegettem a gondolatot. Tegnap viszont újra szóba került ez a téma, mondtam neki, hogy hát már 2x csináltuk, szóval nyilván tudja, hogy neki nem jó. NEM IS EMLÉKEZETT RÁ!!! Nagyon kibuktam, hogy persze az megmaradt neki percre pontosan, hogy más mikor nyomta popsiba, velem nem akarja, mert nagy vagyok, meg nem is szereti, de arra nem emlékszik, hogy kipróbáltuk volna. Kérdésem, hogy ezen én jogosan vagyok kibukva, vagy hagyjam az egészet a francba és örüljek, hogy jól elvagyunk? Engem kicsit zavar, hogy ennyire felejthető vagyok...

2016. ápr. 15. 07:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

A jó és a rossz dolgok maradnak meg leginkább az emlékeinkben. Tehát, annyira rossz nem volt veled az anal!

Igaz jó sem...

2016. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Kamuzott.

Két lehetőség van.

Az egyik, hogy mikor csináltátok, fájt neki, béna voltál, és elég volt, nem akarja többet.

A másik, és ez a valószínűbb, hogy az elején úgy állította be magát, hogy rutinos, bevállalós lepedőakrobata. Ma pedig a legtöbb pasinál alap az anál, tehát azt hazudta, hogy ő aztán nagyon, meg hú meg ha. Közben pedig tényleg legfeljebb kényszerből, egyszer-egyszer eltűri, de nem vágyik rá és nem élvezi.


Lehet, most is csak letagadja, hogy emlékszik, mert nem akar magyarázkodni. Egy ilyen hazugságból nehéz kimagyarázkodni.


Legfeljebb beszélni szeret róla. Szerintem ne erőltesd, örülj annak, amit mindketten élveztek.

2016. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Kotelez?

Hetero szexre ott a vagina

2016. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%

Nyugi, nekem is pont azokkal a csajokkal nem jött össze az anál, akik nagy arccal mondták hogy az előző kapcsolataikban mennyit csinálták.

Akiket én vezettem be, velük meg szuper volt!

2016. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Én is arra gondolok, hogy mindig is kényszerből csinálta, annak ellenére, hogy ha csak az ujjam csúszik be, azt rohadtul élvezi. Nem zavar, hogy csinálta, az sem, hogy velem nem, de a hazudozást, meg az összevissza beszélést nem tudom elviselni. És inkább magyarázkodjon és beszéljük meg, minthogy én érezzem magam szarul miatta és legyünk rossz viszonyban. Ugyanis még ő volt kiakadva, hogy én miért akadok fent ezen...

2016. ápr. 15. 08:06
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Lássuk be, hogy a analszex nagyon méretfüggő, ha valakinek kisebb átmérőjű farka van az még pont elmegy, de egy dorong(5-6cm átmérő) már nagyon kellemetlen lehet. Vannak olyan Nők akik képesek ellazítani a záróizmaikat és vannak akik nem....ez adottság.

A mostani párom mesélte, hogy ha igazán felizgult akkor annyira benedvesedett, hogy gyakorlatilag semmit nem érzett az exéből....nem volt túl nagy szerszáma, és "szükség" megoldásként mindig popsiba fejezték be.

Mi csak akkor próbálkozunk vele, ha azt mondja hogy kívánja, és nagyon lassan, türelmesen kezdek hozzá. Ha el tudja lazítani magát(nem mindig!!), akkor még el is tud menni közben, még engem is meglepett vele.

38F

2016. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

"Ma pedig a legtöbb pasinál alap az anál"


ezt jó lenne elfelejteni, mert hülyeség.


jó pár partnerem volt, ebből egy vetette fel. vele csináltuk is, jó is volt.


de fiatal lányokra rárakni ezt, hogy "nem bevállalósak"... moslék dolog. elvész a felfedezés öröme.

2016. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én teljes mértékben elismerem, hogy a méret az nagyon fontos dolog a hátsó szexnél. engem az zavar, h semmire nem emlékszik belőle, nem is akarja (úgy, hogy állytólag nem is tudja, hogy velem milyen). Nem erőszakoskodom, nem vagyok "moslék". Nálunk a felfedezés öröme nem vész oda... Ő már MINDENEN túlvan, nem tudok olyat mondani, amit nem próbált ki. Velem ezek töredékét csinálja. Úgy, hogy az a kipróbálás nem egyszei alkalom volt, hogy köszi, kipróbáltuk, nem tetszik, hagyjuk. Huzamosabb ideig része volt az életének egy-egy bizonyos dolog, ami most nagyon nem kell neki, Persze az is lehet, hogy engem többre tart és velem akar maradni és nem akar olyat, ami neki egy kicsit is nem jó. Csak így az én önbizalmam nem sokat javul...
2016. ápr. 15. 09:09
 9/19 anonim ***** válasza:

ne haragudj, kérdező.


nem neked szántam a moslékot, és nem is a kettes válaszolónak, de arra reagáltam.


sajnos tanácsom nincsen, különben már megírtam volna.


legfeljebb annyi, hogy akkor vesd fel legközelebb, mikor nagyon fel van izgulva. vagy tegyél megelőző lépéseket, úgy szoktasd. ujjal, seggdugóval, vibrátorral.


ez pl elég ízléses kezdés lehet:


[link]

2016. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Persze-persze, tisztában vagyok vele, hogy nem nekünk szántad, csak én is így reagáltam arra, hogy erőltetném, vagy ilyesmi. Az szerintem is moslék dolog :)
2016. ápr. 15. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!